Pirmdiena, 24. februāris Diāna, Dina, Dins

Var pieteikties līdzfinansējumam ēku siltināšanas dokumentācijas izstrādei

Var pieteikties līdzfinansējumam ēku siltināšanas dokumentācijas izstrādei
Foto: liepaja.lv
25.05.2018 15:30

liepajniekiem.lv

Lai daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām daļēji kompensētu izdevumus par projekta dokumentācijas izstrādi energoefektivitātes pasākumu veikšanai, māju apsaimniekotāji, biedrības vai dzīvokļu kopības pārstāvji līdz šā gada 30. novembrim var pieteikties uz pašvaldības līdzfinansējumu. Kopējais pieejamais finansējums ir 50 tūkstoši eiro, portālam ziņoja Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Freidenfelde.

Energoefektivitātes pasākumu veikšana tiek atbalstīta, lai palielinātu dzīvokļu īpašnieku aktivitāti mājokļa ilgmūžības nodrošināšanā un veicinātu energoresursu ekonomisku izmantošanu.

Līdzfinansējums tiek piešķirts līdz 50 procentiem no kopējām atbalstāmo darbību izmaksām, bet ne vairāk kā 1,75 eiro par dzīvokļu īpašumu kopējās platības vienu kvadrātmetru.

Ar saistošajiem noteikumiem un pieteikuma veidlapu var iepazīties Liepājas pašvaldības mājaslapā www.liepaja.lv vai darba dienās Liepājas pilsētas pašvaldības iestādē ”Nekustamā īpašuma pārvalde”, Peldu ielā 5.

Pieteikumu var iesniegt drukātā formātā pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā, Rožu ielā 6, vai elektroniski parakstītu ar drošu elektronisko parakstu un nosūtītu uz e-pastu: [email protected]

Neskaidrību gadījumā var vērsties klātienē Liepājas pašvaldības iestādē ”Nekustamā īpašuma pārvalde”, Peldu ielā 5 vai rakstīt uz e-pastu: [email protected] vai zvanīt pa tālruni: 63 404 717.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli