Pirmdiena, 20. janvāris Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis

Varēs ēnot VUGD amatpersonas

Varēs ēnot VUGD amatpersonas
Foto: liepajniekiem.lv
18.01.2017 11:22

liepajniekiem.lv

Atslēgvārdi

Šā gada 15.februārī norisināsies ikgadējā Ēnu diena, kuras ietvaros 196 skolēniem būs iespējams apmeklēt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) struktūrvienības visā Latvijā un, sekojot VUGD amatpersonu ikdienas darbiem, gūt neatsveramu pieredzi, portālu informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļa.

Ēnu dienas ietvaros skolēniem būs iespēja iejusties ugunsdzēsēja glābēja, posteņa komandiera, ugunsdrošības inspektora vai citu dienesta amatpersonu amatos. Ēnu diena ir lieliska iespēja, lai saņemtu atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem par VUGD, kā arī par iespējām nākotnē kļūt par kādu no šo profesiju pārstāvjiem. Pagājušajā gadā ēnotāji viesojās 33 VUGD struktūrvienībās visā Latvijā un kopumā vairāk kā 70 skolēni ēnoja dienesta amatpersonas.

Pieteikties ēnot VUGD amatpersonas iespējams šeit.

Uzziņai

Jau vairākus gadus februārī “Junior Achievement – Young Enterprise Latvija” skolēnu mācību uzņēmumu programmas ietvaros rīko Ēnu dienu – skolēnu, viņu vecāku, skolotāju un dažādu nozaru profesionāļu iemīļotu un gaidītu izglītojošu profesionālās orientācijas pasākumu, kuras ietvaros ikvienam skolēnam iespējams apmeklēt kādu darba vietu un 4 līdz 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)