Svētdiena, 16. februāris Jūlija, Džuljeta

Vingros jūras krastā

Vingros jūras krastā
Foto: Liepājas pašvaldība
28.05.2019 12:26

liepajniekiem.lv

Arī šogad pašvaldība, sākot ar 6.jūniju, organizē bezmaksas vingrošanas nodarbības Liepājas pludmalē. 

Nodarbības notiks trīs reizes nedēļā: pirmdienās pulksten 17 pludmalē, Kūrmājas prospekta galā, otrdienās pulksten 7 pludmalē, Kūrmājas prospekta galā un ceturtdienās pulksten 18.30 pludmalē, Pērkones ielas galā.

Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Čabikina vēsta, ka vingrošanas nodarbībās uzsvars tiks likts uz ķermeņa izkustināšanu un enerģijas atjaunošanu organismā, elpošanas tehnikas vingrinājumu apguvi un dziļās muskulatūras stiprināšanu. Nodarbības piemērotas dažādiem vecumiem un sagatavotības līmeņiem. Rīta nodarbība būs dinamiskāka, savukārt vakara nodarbības − relaksējošas.

Pirmā nodarbība notiks ceturtdien, 6. jūnijā, pulksten 18.30 pludmalē, Pērkones ielas galā. Nodarbības notiks līdz pat augusta beigām. Vienas nodarbības norises ilgums ir viena stunda, un tās vadīs treneres Sintija Dance un Ilona Jēce.

Nodarbībām var pievienoties ikviens interesents bez iepriekšējas pieteikšanās. Uz nodarbību līdzi jāņem savs paklājiņš vai dvielis, kā arī ērts apģērbs vingrošanai.

Papildu informācija par nodarbībām, zvanot trenerei Sintijai pa tālruni: 20 034 240 vai Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļai pa tālruni: 63 404 747 un e-pastu: [email protected]

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli