Pirmdiena, 30. marts Nanija, Ilgmārs, Igmārs

Zaļos atkritumus var nodot bez maksas

Zaļos atkritumus var nodot bez maksas
Foto: Egons Zīverts
01.10.2019 12:34

liepajniekiem.lv

Ir iestājies lapkritis, tāpēc Komunālā pārvalde iedzīvotājiem atgādina par kārtību, kas jāievēro, vācot un noglabājot rudens lapas un citus zaļos atkritumus.

Zaļos atkritumus vides speciālisti iesaka likt komposta kaudzē. Individuālo māju un gruntsgabalu īpašnieki vai ēku apsaimniekotāji, kuriem ir pieejami kompostēšanai piemēroti dārzu vai pagalmu nostūri, tādējādi var iegūt mēslojumu, ar ko bagātināt dobes, koku un krūmu stādījumus, zālienus.

Atkritumus var aizvest uz šķirošanas laukumu vai atkritumu poligonu SIA “Eko Kurzeme” Liepājā, Ezermalas ielā 11. Tur ir novietots konteiners, kurā ikviens bez maksas var izmest kritušās lapas, zarus un sauso zāli, kas savākta, uzkopjot zemesgabalus vai dzīvojamām mājām piegulošās teritorijas.

Zaļos atkritumus poligonā “Eko Kurzeme” var nogādāt darba dienās no pulksten 8 līdz 18, kā arī sestdienās – līdz pulksten 16.

Kritušās lapas un zarus iespējams nodot arī sadzīves atkritumu poligonā “Ķīvītes” Grobiņas pagastā. Poligons ir atvērts katru dienu, no pulksten 8 līdz 19. No privātpersonām zaļos atkritumu pieņem bez maksas.

Par zaļo atkritumu piegādi “Ķīvītēs” ieteicams iepriekš sazināties ar dispečeru – pa tālruni: 6 34 59097.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli