Ceturtdiena, 18. aprīlis Laura, Jadviga

Latvijas Olimpiāde veiksmīga liepājniekiem

06.07.2016 15:00

No 1.-3.jūlijam Cēsu tenisa kortos notika Latvijas Olimpiādes turnīrs tenisā, kurā ļoti veiksmīgi startēja Liepājas tenisisti.

Kā portālu informē Liepājas Tenisa sporta skolā, sieviešu konkurencē nepārspēta palika un olimpisko zeltu uz Liepāju atveda Rebeka Mertena, kura izšķirošajā cīņā pārspēja Kristiānu Zahari no Rīgas ar 6/3 6/4.

Cīņā par 3.vietu savstarpēji spēlēja citas divas liepājnieces Marta Pagraba un Elīna Zīverte. Bronzas olimpisko medaļu izcīnīja Marta Pagraba ar 6/3 6/3.

Dubultspēlēs liepājnieču duets Mertena/Pagraba finālspēlē atzina rīdzinieču Zahare/Veinberga pārākumu ar 3/6 6/4 10/8, un līdz ar to ierindojās 2.vietā.

Vīriešu dubultspēlēs spēlē par bronzu Kozlovs/Rolisar ar rezultātu 6/3 6/1 uzvarēja valmieriešu pāri Breicis/Krūze un ieguva 3.vietu.

Savukārt Tallinā ir noslēdzies “Tennis Europe” ietvaros rīkotais “17th Babolat Cup” U14 vecuma grupai, kur Liepājas Tenisa sporta skolu pārstāvēja Valērijs Vorobjovs.

Vienspēlēs Valērijs veiksmīgi pārvarēja turnīra kvalifikācijas sacensības un iekļuva pamatturnīrā.

Pamatturnīra pirmajā kārtā Valērijs Vorobjovs uzvarēja Baltkrievijas sportistu Mihailu Dubrouski ar 6/4 6/2, bet otrajā spēlē 3 setu mačā atzina šī turnīra uzvarētāja – cita latviešu tenisista Daniela Linkuna-Morozova – pārākumu ar 7/5 4/6 6/0. Toties dubultspēlē, spēlējot pārī ar Linkunu-Morozovu, tika izcīnīts sacensību čempionu tituls, cīņā par 1.vietu uzvarot somu duetu Antinheimo/Leikola ar 2/6 6/2 10/7.

Savukārt tepat Latvijā, Rīgas čempionātā, kas bija arī LTS kausa 6.posms U18 grupā, teicamus panākumus guva un par LTS kausa uzvarētāju kļuva Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkne Marta Pagraba, kura sacensību gaitā apspēlēja gan ar 2.numuru izlikto Kristianu Lindu Zahari (Rīgas Satiksmes tenisa klubs) ar 4/2 4/0, gan arī par sacensību galveno favorīti uzskatīto Annu Jakovļevu (ACB/VL tenisa skola) ar 1/4 5/4(7) 5/4(6).