Turcijā saistībā ar uzbrukumu Izraēlas konsulāta ēkai aizturēti deviņi cilvēki
Turcijas varasiestādes aizturējušas deviņus cilvēkus saistībā ar otrdien Stambulā notikušo uzbrukumu ēkai, kurā atrodas Izraēlas konsulāts, vēsta Turcijas mediji.
LETA
Jau vēstīts, ka ēkai uzbruka trīs personas.
Izceļoties apšaudei ar policiju, viens uzbrucējs tika nogalināts. Divi uzbrucēji tika ievainoti un aizturēti.
Apšaudē divi policisti guva vieglus ievainojumus.
Izraēlas konsulāts, kas atrodas daudzstāvu ēkā, nedarbojas jau divus gadus.
Izraēla atsauca savus diplomātus no Turcijas pēc tam, kad sākās Izraēlas un palestīniešu teroristu grupējuma “Hamās” karš Gazas joslā.
Ziņu aģentūra “Anadolu” vēstīja, ka deviņi aizdomās turamie tika aizturēti reidos Stambulā un Konjas un Kodžaeli provincēs.
Divi ievainotie uzbrucēji ir brāļi, no kuriem viens iepriekš bijis sodīts par noziegumiem, kas saistīti ar narkotikām.
Izraēlas Ārlietu ministrija otrdien nosodīja uzbrukumu un uzslavēja Turcijas varasiestādes par to, ka tās novērsušas tālāku vardarbību.