Piektdiena, 19. jūnijs Nils, Viktors
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

No brīvdienām tikai svētdien un Jāņu dienā prognozē lietu un negaisu

Garajās saulgriežu brīvdienās Latvijā būs pārsvarā saulains un silts laiks, vien svētdien un Jāņu dienā gaidāmi lietus un negaisa mākoņi, liecina pašreizējās prognozes.

No brīvdienām tikai svētdien un Jāņu dienā prognozē lietu un negaisu
Foto: LETA
19.06.2026 10:52

LETA

Sestdiena visā valstī būs saulaina, pūtīs lēns vējš.

Gaisa temperatūra naktī pazemināsies līdz +8..+14 grādiem, pēcpusdienā tā sasniegs +24..+28 grādus, dažviet piekrastē saglabāsies par kādu grādu spirgtāks gaiss.

Naktī uz svētdienu, kas būs gada īsākā nakts, no valsts rietumiem palielināsies mākoņu daudzums, vietām iespējams īslaicīgs lietus un pērkona negaiss.

Pūšot lēnam dienvidu, dienvidrietumu vējam, gaisa temperatūra nenoslīdēs zemāk par +15..+19 grādiem, vien dažviet austrumu novados gaiss atdzisīs līdz +13 grādiem.

Svētdien, gada garākajā dienā, daudzviet īslaicīgi līs un dārdēs pērkons, dienas gaitā vietām gaidāmas stipras lietusgāzes, lokāli iespējama krusa un spēcīgas vēja brāzmas.

Maksimālā gaisa temperatūra būs +23..+28 grādi, daļā piekrastes – ap +20 grādiem.

Pirmdien atgriezīsies sauss un saulains laiks, vējš lēni pūtīs no rietumiem un ziemeļiem.

Saullēktā temperatūra pazemināsies līdz +9..+15 grādiem, dienā tā sasniegs +20..+25 grādus.

Atbilstoši jaunākajām prognozēm arī otrdien, Līgo dienā, laiks būs pārsvarā sauss un saulains.

Vējam lēni pūšot no ziemeļu puses, gaisa temperatūra gaidāma aptuveni divus grādus zemāka nekā pirmdien.

Jāņu nakts visā Latvijā varētu paiet bez nokrišņiem, pūtīs lēns vējš un gaiss atdzisīs līdz +8..+14 grādiem.

Jāņu dienā pieaugs lietus varbūtība, iespējamas arī pērkona lietusgāzes, temperatūra nav gaidāma augstāka par +18..+23 grādiem.

Jūnija beigās prognozēta mērena temperatūra, dažās dienās līs.

Šobrīd aktuāli

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz