Pirmdiena, 24. februāris Diāna, Dina, Dins

Ar skriešanas un izturības vingrinājumiem turpinās gatavoties Liepājas pusmaratonam

Ar skriešanas un izturības vingrinājumiem turpinās gatavoties Liepājas pusmaratonam
Foto: Sense Media
16.05.2016 17:04

liepajniekiem.lv

Trešdien, 18.maijā, pulksten 19:00, stadionā “Olimpija”, Zvejnieku alejā 2/4, gatavojoties Liepājas pusmaratonam, skriešanas entuziasti un ikviens aktīva dzīvesveida piekopējs tiek aicināts uz trešo bezmaksas “Izrāviena” aktīvo vakaru, portālu informē Liepājas sporta sērijas “Izrāviens” komunikācijas vadītājs Mārtiņš Jansons.

Atšķirībā no iepriekšējām reizēm, šoreiz aktīvā vakara dalībnieki stadionā “Olimpija” skries tikai futbola laukuma robežās, turklāt papildus izpildot dažādus skriešanas un izturības vingrinājumus. “Tas būs sava veida skriešanas un vispārējās fiziskās sagatavotības elementu sajaukums,” pastāsta viens no aktīvā vakara organizatoriem Reinis Rozītis, skaidrojot, ka skriešana nav iedomājama bez vispārējās fiziskās sagatavotības  un  tie viens otru tikai papildina.

“Kā zināms, uzturēt sevi fiziskā formā var dažādos veidos. Un šajā aktīvajā vakarā, gluži kā abās iepriekšējās reizēs, centīsimies to parādīt,” sola R.Rozītis, aicinot piedalīties ikvienu, kurš regulāri nodarbojas ar sportu un piekopj aktīvu dzīvesveidu. Reizē atgādinot, ka “Liepājas pusmaratonā”, kas notiks 5.jūnijā, būs dažādu veidu distances. “Nav obligāti uzreiz jāskrien 21 kilometrs. Ja ikdienā esi ar sportu uz tu, droši vari lūkot pēc piecu vai 10 kilometru distances. Tas noteikti būs pa spēkam!” iedrošina Liepājas Vieglatlētikas kluba pārstāvis.

Arī šajā “Izrāviena” vakarā dalībniekiem pirms un pēc treniņa tiks nodrošināta kopēja iesildīšanās un atsildīšanās.

Ceturtais, noslēdzošais, “Izrāviena” aktīvais vakars notiks 25. maijā stadionā “Daugava”.

“Izrāviena” aktīvos vakarus organizē Liepājas Vieglatlētikas klubs sadarbībā ar Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldi.

Jau vēstīts, ka “Liepājas pusmaratonā”, kas notiks 5.jūnijā, dalībnieku izvēlei būs pieejamas piecas distances – pusmaratons (21,0975 km), NIKE 10 km skrējiens, Tautas 5 km skrējiens, Nūjošana un Atbalsta gājiens. Arī paši mazākie varēs startēt Bērnu skrējienos un mazuļu Rāpošanas distancē.

“Liepājas pusmaratonam” iespējams reģistrēties mājas lapā izraviens.eu līdz 2.jūnijam. Tur arī atrodama detalizētāka informācija par dalības maksām.

“Liepājas pusmaratons” norisināsies sporta sērijas “Izrāviens” ietvaros, kas radīta, lai bagātinātu pilsētas sporta dzīvi. Tautas skrējiena, NIKE skrējiena un Pusmaratona distances finišējušie uzsāks vai turpinās cīņu par sporta sērijas “Izrāviens” 2016. gada sezonas kausu.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli