Svētdiena, 19. janvāris Alnis, Andulis

Atklās skriešanas sezonu un koptreniņos gatavosies pusmaratonam

Atklās skriešanas sezonu un koptreniņos gatavosies pusmaratonam
Foto: Sanita Ieva Sparāne
25.03.2019 18:36

liepajniekiem.lv

Sestdien, 30. martā, pulksten 10.30 Tirdzniecības kanāla promenādē pie Dzintara pulksteņa, gatavojoties aprīlī gaidāmā skriešanas seriāla “Bigbank Skrien Latvija” 9. sezonas atklāšanas sacensībām Liepājā, norisināsies pirmais no diviem bezmaksas koptreniņiem, vēsta biedrības “Baltic Events” mārketinga komunikācijas vadītāja Lelde Mēness.

Lai pilnvērtīgi atklātu skriešanas sezonu un sagatavotos Liepājas pusmaratonam, skriešanas entuziasti un ikviens aktīva dzīvesveida atbalstītājs tiek aicināts uz koptreniņu. Treniņa sākums Tirdzniecības kanāla promenādē būs iezīmēts ar organizatoru karogiem un citiem aksesuāriem.

Liepājas pusmaratona koptreniņa dalībniekiem būs iespēja cīņu un fitnesa kluba “Ballistic boxing club” vadībā iesildīties, tad doties mierīgā 30 minūšu kopējā skrējienā, kā arī ar Liepājas vieglatlētikas trenera Jura Zilvera ieteikumiem pareizi atsildīties. 

Jau vēstīts, ka 13. aprīlī notiks skriešanas seriāla “Bigbank Skrien Latvija” 9. sezonas starts. Atklāšanas posmā Liepājā skriešanas seriāls apvienos skrējējus ar dažādām gaumēm un spējām, kā arī šajā, 2019. gada sezonā, uz starta pulcēs piecu, desmit, divdesmit viena kilometra skrējiena dalībniekus. Savukārt jaunākajiem dalībniekiem tiks piedāvāts piedzīvojums Bērnu skrējiena vai Mazuļu rāpošas sacensību ietvaros.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)