Otrdiena, 23. aprīlis Jurģis, Juris, Georgs

Badmintonistiem medaļas Latvijas kausā

26.03.2019 12:34

Svētdien, 24.martā, Salaspilī norisinājās “Evelatus” Latvijas kausa pirmais posms jauniešiem, kas kopā pulcēja 113 valsts spēcīgākos jaunos badmintonistus, vēsta badmintona treneris Aigars Brečs.

Jaunieši visas dienas garumā sacentās vienspēlēs, dubultspēlēs un jauktajās dubultspēlēs A un B meistarības grupās. Liepāju turnīrā pārstāvēja seši sportisti, kopā izcīnot četras godalgotas un divas 4.vietas.

U15 A grupas jauktajās dububultspēlēs 3.vieta Dināram Bronkam pārī ar rīdzinieci Mariju Mediņu, bet Leonaro Golovčenko ar Akvelīnu Grundmani no Rīgas palika ceturtie. Abi puiši startēja arī U15 A grupas dubultspēlēs, kur trijos setos tomēr nespēja pārspēt rīdziniekus un palika ceturtie. U15 vienspēlēs D.Bronkam arī ceturtā vieta, bet L.Golovčenko U13 A grupā ierindojās 5.vietā.

Bronzas medaļa Arnoldam Tiļļam puišu U15 B grupā vienspēlēs, kas jaunietim ir pirmais lielais panākums Latvijas mērogā, bet jauktajās dubultspēlēs A.Tiļla ar rīdzinieci Emmu Grasi palika 7.vietā.

U19 A grupā divreiz uz goda pjedestāla 2.pakāpiena stājās Gustavs Dāvids Brečs izcīnot 2.vietu jauktajās dubultspēlēs pārī ar valmierieti Arīnu Babri un puišu dubultspēlēs pārī ar Paulu Eliasu Rozenvaldu no Jelgavas.

U19 A grupa vienspēles Gustavs Dāvids Brečs palika 8. vietā, Anrijs Zaķis 11.vietā, Ģirts Sermulis 12.vietā. Dubultspēlēs Zaķis/Sermulis – 5.vieta, jauktās dubultspēles Zaķis/Grīnvalte 11.vieta, Sermulis/Bikova – 12.vieta