Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

Bokseri dodas pelnītā atpūtā

30.06.2008 17:20

Pēdējā turnīrā pirms došanās pelnītās vasaras brīvdienās piedalījušies Liepājas Kompleksās sporta skolas bokseri, kuriem sezonas nobeigums Jūrmalā izdevās medaļām ražīgs. Liepājas treneru Kārļa Knitnera un Aleksandra Maksimova audzēkņi pavisam gandrīz simts bokseru konkurencē izcīnīja četras zelta un divas sudraba godalgas, bet Grobiņas jaundibinātajam boksa klubam “Kings” zelta medaļu izcīnīja Aigars Jeseris (līdz 34 kg).

No Liepājas cimdoto dūru pārstāvjiem uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena 1994.–1995.gadā dzimušo zēnu konkurencē stājās Oskars Stamers (līdz 42 kg) un Deniss Zolotovs (līdz 46 kg), bet otro vietu ieguva turnīra debitants Mārtiņš Grabovskis (līdz 32 kg). Zelts mūsu sporta skolai tika izcīnīts arī 1992.–1993.gadā dzimušo zēnu vecuma grupā, kur uzvarēja Kristaps Zuļģis (līdz 66 kg) – viņš savu pretinieku no Rīgas finālā nokautēja jau pirmajā raundā. Junioru vecuma grupā līdz zeltam aizcīnījās Andrejs Pastuhovs (līdz 51 kg), bet pieaugušo konkurencē tuvu uzvarai bija viņa brālis Aleksejs Pastuhovs (līdz 69 kg), kurš slimības dēļ gan finālā ringā neizgāja un tādējādi ieņēma otro vietu.

Tagad mūsu bokseri līdz rudenim varēs baudīt nosacītu atpūtu, taču līdz tam vēl viņus gaida ievākšanās jaunajās telpās multifunkcionālajā sporta centrā, kas atklāts augusta sākumā.

Liepājas Kompleksās sporta skolas boksa sekcija aicina pieteikties potenciālos bokserus vecumā no 7 līdz 15 gadiem. Sīkāka informācija, zvanot pa tālruni – 3425603 vai 26832739.