Otrdiena, 23. aprīlis Jurģis, Juris, Georgs

Bronza nopietnās sacensībās

24.04.2009 07:00

Liepājas Kompleksās sporta skolas cīkstoņi pārbaudījuši savas spēkus pasaules kausa izcīņas posmā džudo, kur bronzas medaļu junioru konkurencē izcīnīja Jekaterina Bibika. Viens no mūsu cīkstoņu treneriem Vaclavs Jažēvičs pastāstīja, ka uz Tartu notiekošo pasaules kausa izcīņas posmu devās vairāki Liepājas sportisti, taču nopietnajā konkurencē uz pjedestāla nokļuva tikai mūsu daiļā dzimuma pārstāve Jekaterina Bibika (līdz 52 kg), kura pusfinālā zaudēja nākamajai uzvarētājai no Somijas, bet mazajā finālā pārliecinoši pārspēja lietuvieti.

Tuvu godalgai bija arī Vladislavs Staruhs (līdz 55 kg), kurš, neskatoties uz to, ka startēja vecāku zēnu grupā un ne savā svara kategorijā, izcīnīja piekto vietu, bronzas mačā piekāpjoties Igaunijas džudistam.

Jau šodien pulksten 15.30 Liepājas Olimpiskā centra cīņas zālē sāksies divu dienu džudo sacensības jauniešiem “Liepājas kauss”. Sestdien mači turpināsies no pulksten 12.