Piektdiena, 28. februāris Skaidrīte, Justs, Skaidra

Čempiona peldi izbauda Elīza Šēfere

Čempiona peldi izbauda Elīza Šēfere
25.06.2019 07:09

"Kurzemes Vārds"

Jūnija karstajā svelmē Valmierā divu dienu garumā norisinājās Latvijas airēšanas slaloma čempionāts, kā arī Latvijas veterānu čempionāts. Otro gadu pēc kārtas K1 sieviešu klasē par valsts čempioni kļuva SK “Atvars” sportiste. Pērn triumfēja Annija Glezere, bet šogad spēcīgākās tituls pienācās Elīzai Šēferei. 

Kopumā par Latvijas čempionāta tituliem sacentās ap 100 sportistiem, savukārt vissīvākā konkurence, kā ierasts, bija K1 vīriešu klasē. Sacensības norisinājās labākajā Baltijas valstu airēšanas slaloma trasē – Gaujas krācēs.

Airēšanas slaloma tradīcijās ir pieņemts, ka pirmo reizi iegūstot titulu, sportists pēc apbalvošanas tiek iemests Gaujā. Pagājušo gadu čempiona ūdens peldi izbaudīja Annija Glezere, bet šogad ūdens triumfa procedūra pienācās liepājniecei Elīzai Šēferei. Glezere šogad sīvā un nopietnā konkurencē ierindojās 4. vietā.

Grūtā un sievietēm sarežģītajā C1 klasē Helēna Rozentāle ieguva 5. vietu. Savukārt Bruno Vēbers šajā klasē sasniedza 9. pozīciju.

K1 vīriešu klasē uz starta stājās 46 airētāji un no “Atvara” pārstāvjiem vissekmīgāko rezultātu sasniedza Latvijas labākais juniors Ivo Kurvins, ieņemot 7. vietu.  

Liepājas treneri Juris Kurvins un Aigars Auznieks pēc sacensībām uzteica “Atvara” sportistu cīņas sparu un neatlaidību. Mūsējie vairs neizrāda biklumu, regulāri un droši met izaicinājuma cimdu pieaugušajiem, pieredzes bagātiem sportistiem. Liepājas treneru korpuss norāda, ka liepājniekiem piemīt drošas sirdis un mūsējie ne tikai vienkārši nobrauc trasi, bet ikreiz demonstrē maksimāli labāko sniegumu, ko apguvuši smagā treniņprocesā. Šo sezonu pieredzējušākie Liepājas jaunieši ir iesākuši ar jaunu inventāru. Arī tas dod iespēju sasniegt labākus rezultātus.

Pēc sekmīgā Latvijas čempionāta liepājnieki uz nedēļu dodas uz vienu no airēšanas slaloma mekām – Čehiju, lai piedalītos treniņnometnē.

Pirms Latvijas čempionāta divi “Atvara” pārstāvji Elīza Šēfere un Ivo Kurvins kopā ar citiem Latvijas labākajiem airēšanas slaloma jauniešiem devās uz Krakovu, kur norisinājās ECA Juniora kausa 1. posms. Kopumā mūsu jaunieši rādīja atzīstamu veikumu. Elīza U18 grupā ierindojās 7. vietā, savukārt Ivo U18 grupā izcīnīja 5. vietu. 

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli