Divas augstākā kaluma medaļas

02.05.2016 11:02

Aizvadītajā sestdienā Klaipēdā norisinājās pieaugušo B līgas badmintona turnīra Baltijos “Grand prix” 2. posma sacensības, kurās ar izcilu un labu sniegumu izcēlās liepājnieki Imants Vīnkalns un Kristaps Šulcs, portālam pavēstīja badmintonistu pārstāvji.

Turnīrs Lietuvā sākās ar dubultspēlēm, kurās Vīnkalns pārī ar klaipēdieti A.Mizgri izcīnīja zeltu, finālā trīs setu cīņā (13:21,  21:18,  21:13) pārvarot cita klaipēdiešu pāra T.Tikilas un T.Kundrotas pretestību. Jauktajās dubultspēlēs Imants pārī ar N.Šventeckieni, uzvarot trijās cīņās no četrām, izcīnīja sudrabu.

Vienspēļu turnīrā Vīnkalnam izdevās triumfēt otro reizi, pusfinālā smagā trīssetniekā (20:22,  21:8,  21:12) uzvarot bronzas medaļas ieguvēju A.Vaitekūnas un cīņā par 1. vietu bez ierunām piespiežot kapitulēt T.Tikilas (21:12,  21:17).

Otrs liepājnieks Kristaps Šulcs ar lietuvieti G.Skonsmanas dubultspēlēs palika ceturtie, bet vienspēlēs Šulcs pēc zaudētas trīssetu cīņas A.Stankevičius (14:21,  21:17, 9:21) par iekļūšanu pusfinālā spēja saņemties un trijos setos (21:17  15:21  21:14) uzvarēt S.Janušku cīņā par 5. vietu.