Izcils Liepājā un kopvērtējumā

14.07.2016 07:03

Baltijas kausa izcīņas pēdējā trešajā posmā Karostā Jānis Preiss pārliecinoši uzvarēja “Formulas” klasē un kārtējo gadu kļuva par čempionu, visā sezonā tikai divas reizes ļaujot konkurentiem apdzīt viņu kādā no braucieniem.

Liepājā “Formulas” klasē startēja 22 dalībnieki no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas un Krievijas. Galvenie konkurenti uz godalgām bija ierastie, un tik pat ierasti labākas bija Preiss, kurš pirmais nebija tikai septītajā braucienā. Posmā aiz viņa 2. vietā bija igaunis Džons Kaju, bet 3. vietā Ritis Jasjuns no Lietuvas. Otrs Liepājas vindsērfingists Jānis Rencis palika ceturtais, taču sezonas kopvērtējumā viņam 3. vieta aiz Preisa un Kaju.

Jauniešu grupā Liepājai uzvara U17 vecumā meitenēm, kur 1. vieta Aleksandrai Kaupai, kurai gan nestartēšana Igaunijas posmā neļāva ieņemt augstāku vietu par trešo kopvērtējumā.