Ceturtdiena, 16. maijs Edijs, Edvīns

Jaunā tenisiste izcīna bronzas medaļu

18.07.2018 12:03

14.un 15.jūlijā Rīgā tika aizvadīta ”Rīgas satiksmes tenisa kluba balvas izcīņa” U8, U9 un U10 vecuma grupām. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja – Maija Jablonska un Viktorija Homutova U8 vecuma grupā, Jeļizaveta Rižkova un Poļina Iļasova U9 vecuma grupā.

U8 vecuma grupā Viktorija Homutova savā apakšgrupā izcīnīja 2.vietu, kas deva viņai iespēju sacensties par 5.-8.vietu turnīrā. Uzvarot vienu un zaudējot vienu spēli, Viktorija Homutova izcīnīja 6.vietu turnīrā. Savukārt, Maija Jablonska savā apakšgrupā izcīnīja 1.vietu, kas deva viņai iespēju sacensties par uzvaru turnīrā. Diemžēl piedzīvojot divus zaudējumus, Maija Jablonska ierindojās 4.vietā turnīra kopvērtējumā.

U9 vecuma grupā Poļina Iļasova izcīnīja 2.vietu apakšgrupā, turpinot sacensties par 4.-6.vietu turnīrā. Uzvarot abas spēles, Poļina Iļasova ierindojās 4.vietā turnīra kopvērtējumā. Savukārt, Jeļizaveta Rižkova izcīnīja 1.vietu savā apakšgrupā, līdz ar to turpinot sacensties par uzvaru turnīrā. Atzīstot abu konkurenšu pārākumu izšķirošajās spēlēs, Jeļizaveta Rižkova ierindojās 3.vietā un ieguva bronzas medaļu.