Jaunākie Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi izcīna sudrabu un bronzu

22.04.2019 12:08

Vairāki jaunākie Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi piedalījās sacensībās Rīgā U8, U9 un U10 vecuma grupām. Liepājniece Paula Gurecka izcīnīja 2.vietu, savukārt, liepājnieks Damirs Livanskis no Rīgas atgriezās ar bronzas medaļu, portālu informējis Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes ”Liepājas Tenisa sporta skola” direktors Elans Zīverts.

14.aprīlī Rīgā norisinājās ”Event Lab / Enri Tour balvas izcīņa” U8, U9 un U10 vecuma grupām. Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Darina Kozlova, Darja Korčevska un Marina Poļikarpova U8 sacensībās, Damirs Livanskis un Viktorija Homutova U9 sacensībās, bet Paula Gurecka un Jeļizaveta Rižkova U10 sacensībās.

U8 sacensībās Darina Kozlova savā apakšgrupā izcīnīja 3.vietu un kopvērtējumā viņa ierindojās dalītajā 23.vietā, savukārt, Darja Korčevska un Marina Poļikarpova savās apakšgrupās, uzvarot visas spēles, izcīnīja 1.vietu un turpināja sacensties par uzvaru turnīrā. Cīņā par iekļūšanu ceturtdaļfinālā abas liepājnieces diemžēl piedzīvoja zaudējumu un no cīņas par uzvaru turnīrā izstājās, taču kopvērtējumā Darja Korčevska izcīnīja 6.vietu, bet Marina Poļikarpova ierindojās dalītajā 7.vietā.

U9 grupā Viktorija Homutova savā apakšgrupā izcīnīja divas uzvaras trīs spēlēs, līdz ar to, viņa turpināja sacensties par 5.-8.vietu. Uzvarot abas atlikušās spēles, Viktorija Homutova izcīnīja 5.vietu turnīrā. Savukārt, U9 zēnu konkurencē Damirs Livanskis savā apakšgrupā izcīnīja uzvaru visās spēlēs, tādējādi turpinot sacensties par uzvaru turnīra. Pusfinālā piedzīvojot zaudējumu, Damirs spēja izcīnīt uzvaru cīņā par 3.vietu, līdz ar to Damirs Livanskis turnīrā izcīnīja bronzas medaļu.

U10 grupā Jeļizaveta Rižkova apakšgrupas spēlēs nespēja pārspēt savas pretinieces, līdz ar to turnīra noslēgumā Jeļizaveta cīnījās par 17.-19.vietu. Pārspējot abas pretinieces, Jeļizaveta kopvērtējumā ierindojās 17.vietā. Savukārt, Paula Gurecka savā apakšgrupā pārspēja visas pretinieces, iegūstot iespēju turpināt cīņu par uzvaru turnīrā. Pusfinālā Paula pārspēja savu pretinieci, bet cīņā par uzvaru turnīrā, līdzvērtīgā spēlē, Paula tomēr bija spiesta atzīt pretinieces pārākumu, līdz ar to turnīrā Paula Gurecka izcīnīja sudraba medaļu.