Jaunākie tenisisti uzrāda labus rezultātus

28.05.2019 12:16

18.maijā Jūrmalā norisinājās “LTS /Kings College” pavasara tenisa festivāls U10 vecuma grupai dubultspēlēs. Liepājas Tenisa Sporta skolu pārstāvēja liepājnieku pāris Jeļizaveta Rižkova un Karolīna Lāce. Savukārt Paula Gurecka spēlēja pārī ar Keisiju Bērziņu (Tennis Pro Academy), Orests Ronis pārī ar Vestards Elsbergs (TC Ādaži), Timo Bertrams Tikums ar Annu Šteinbergu (Ventspils TK).

Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes “Liepājas Tenisa sporta skola” direktors Elans Zīverts vēsta, ka vislabāko rezultātu no liepājniekiem sasniedza Paula Gurecka ar rīdzinieci Keisiju Bērziņu, kuras iekļuva cīņā par 5.-8.vietu. Turnīra noslēgumā viņas ieguva 6.vietu. Ronis-Elsbergs izcīnīja 9.vietu, Tikums-Šteinberga ieguva 11.vietu, bet Rižkova-Lāce noslēdza turnīru 16.vietā.

18. un 19.maijā Jūrmalā norisinājās “LTS /Kings College” pavasara tenisa festivāls U8, U9 un U10 vecuma grupām vienspēlēs. Liepājas Tenisa sporta skolu vienspēļu turnīrā pārstāvēja Markuss Gūža, Darja Korčevska, Marina Poļikarpova un Ance Skripka U8 vecuma grupā, bet Olivers Arons U9 vecuma grupā, savukārt, Timo Bertrams Tikums, Orests Ronis, Jeļizaveta Rižkova, Karolīna Lāce, Alise Latiša un Paula Gurecka U10 vecuma grupā.

U8 vecuma grupā vislabāko sniegumu rādīja Darja Korčevska, kura uzvarot savā apakšgrupā, turpināja cīņu par uzvaru turnīrā. Ceturtdaļfinālā Darja ar 12-10 pārspēja savu pretinieci, bet cīņā par iekļūšanu finālā liepājniece ar 9-11 atzina pusfināla pretinieces pārākumu. Cīņā par 3.vietu ar 11-3 Darja Korčevska izcīnīja uzvaru, tādējādi ieguva bronzas medaļu.

U9 vecuma grupā vienīgais liepājnieks Olivers Arons izcīnīja 16.vietu.

U10 vecuma grupā zēniem Orests Ronis ierindojās 18.vietā, bet Timo Bertrams Tikums ieguva 26.vietu. Savukārt meiteņu konkurencē vislabāko sniegumu rādīja Alise Latiša un Paula Gurecka, kuras uzvarot savās apakšgrupās turpināja sacensties par uzvaru turnīrā. Ceturtdaļfinālā Paula diemžēl piedzīvoja zaudējumu un turnīra turpinājumā ierindojās 5.vietā, bet Alise Latiša aizcīnījās līdz finālam, kurā viņa ar 3-5 atzina pretinieces pārākumu, līdz ar to Alise Latiša izcīnīja 2.vietu turnīrā.

25.un 26.maijā Liepājā norisinājās sezonas atklāšanas turnīrs mini tenisā “Liepājas Tenisa sporta skolas meistarsacīkstes” U8, U9 un U10 vecuma grupām, kurā, likumsakarīgi, Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi tika pārstāvēti kuplā skaitā.