Pirmdiena, 13. maijs Ira, Iraīda, Irēna, Irina

Jaunie tenisisti iekrāja zeltu

24.08.2016 07:02

Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi veiksmīgi startējuši Latvijas čempionātā jauniešiem, kur daudzi tikuši pie uzvarām.

Jaunākajā U12 grupā zēniem Dāvids Špaks finālā pārliecinoši ar rezultātu 6-0, 6-4 apspēlēja Ruslanu Filipenko (“Lielupe”).

U14 grupā 1. vieta liepājniecei Elzai Tomasei, kas čempionāta finālā ar 6-0, 6-0 sagrāva Terēzi Vēveri (“ACB/LV”). Zēniem otrā vieta Valērijam Vorobjovam, kurš ar 2-6, 6-3, 6-3 finālā zaudēja Edvardam Liepiņam (“ACB/LV”)

U16 vecuma grupā par čempioni jaunietēm kļuva Patrīcija Špaka, kas izšķirošajā cīņā ar 6-4, 6-2 pieveica Margaritu Ignatjevu (“Rīgas Satiksmes tenisa klubs”).

U18 grupā par čempioni kļuva liepājniece Rebeka Mertena, kuras pretiniece finālā Alise Čerņecka trešajā setā pie rezultāta 2-6, 6-3, 3-1 no tālākas cīņas izstājās. Jauniešiem Toms Sutris izcīnīja bronzu.

Dubultspēlēs U12 grupā meitenēm titulu ieguva Evelīna Ķīvīte, zēniem liepājnieku Dāvida Špaka un Dāvja Roļa duets, U14 grupā – mūsu Elza Tomase, kā arī Valērijs Vorobjovs.

U16 grupā par čempioniem kļuva Patrīcija Špaka. Savukārt U18 grupā uzvaru izcīnīja liepājnieks Toms Rolis.