Otrdiena, 7. maijs Henrijs, Jete, Henriete, Enriko

Jauniešiem un junioriem 9 zelta medaļas

27.06.2016 16:24

25. un 26.jūnijā Jēkabpilī notika divi Latvijas čempionāti vieglatlētikā – junioriem (U-20) un jauniešiem (U-18). Katrā vecuma grupā sacensības notika 39 disciplīnās – tika noskaidroti 78 šā gada čempioni.

Kā portālu informēja Liepājas Sporta Spēļu skolas vieglatlētikas trenere un metodiķe Diāna Lauva, Liepājas komanda izcīnīja deviņas zelta medaļas abās grupās kopā un pēc medaļu daudzuma ierindojās otrajā vietā uzreiz aiz Rīgas.

Divas uzvaras, kā arī sezonas labākos rezultātus U18 grupā sasniedza V.Goļinska audzēknis Iļa Petrušenko, 400 metru skrējienā uzrādot rezultātu 48.25, bet 200 metru sprintā – 22.23.

Pārliecinoša uzvara un jauns personīgais, kā arī sezonas labākais rezultāts Anželai Očeretovai (treneris V.Goļinskis) 400 metru barjerskrējienā ar rezultātu 1:02,43.

Vēl par Latvijas čempioniem kļuva Rojs Puks (trenere D.Lauva) 2000 metru kavēkļu skrējienā ar rezultātu 6:16,97 un Edvīns Vilde (trenere D.Stumbre) 1500 metru skrējienā ar rezultātu 4;11,98.

Junioriem zelta medaļu 400 metru barjerskrējienā izcīnīja Maksims Sinčukovs (treneris V.Beļikovs) ar rezultātu 52.64.

Otrajā sacensību dienā liepājnieki izcīnīja trīs zelta medaļas zviedru stafetē. U18 grupā jauniešiem komandā startēja Jonaitis, Putenis, Trankalis un Petrušenko, jaunietēm – Stumbre, Ivanova, Šulme un Birze, bet junioriem – Valdmanis, Bekmanis, Zauers un Sinčukovs.