Piektdiena, 3. maijs Uvis, Gints

Jelgavā “plaukst” “Baltijas puķe”

07.02.2008 10:53

0

Jelgavā norisinājās mākslas vingrošanas sacensības “Baltijas puķe”, kas pulcēja Latvijas jaunākās vingrotājas. Simts dalībnieču konkurencē Liepājas Vingrošanas sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja treneru Tatjanas Ņikitinas, Jūlijas Visockas un Zalfiras Meškovas audzēknes. Pašā jaunākajā, 2000.gadā dzimušo meiteņu grupā labāko rezultātu uzrādīja Darja Mihailova, kura ieguva 6.vietu.

1998.gadā dzimušo meiteņu grupā 2.vietā izcīnīja Sofija Ņikitina, bet 3.vieta tika Diānai Bolšonkovai. Pirmās sporta klases vērtējumā par sacensību uzvarētāju kļuva liepājniece Ksenija Čadajeva, bet viņas komandas biedre Veronika Nikolajeva ierindojās 5.vietā.