Pirmdiena, 6. maijs Didzis, Gaidis

Jurģis Karulis brauks uz Itāliju

25.06.2009 17:17

Valmierā aizvadīts Latvijas čempionāts A un C vecuma grupā.

Startējot vecākajā no tām, pasaules jaunatnes čempionāta normatīvu izpildījis grobiņnieks Jurģis Karulis.

Vecākajā vecuma grupā Liepājas sporta skolai “Daugava” zelta medaļas izcīnīja divi skrējēji – Jurģis Karulis un Maksims Semjonovs. Pirmais no viņiem atzīstami startēja sprinta distancēs, uzvarot 100 metru skrējienā, bet 200 metros finišēja otrais, turklāt abās disciplīnās Karulis spēja izpildīt pasaules jaunatnes čempionāta normatīvus – 100 metru grobiņnieks veica 11,28 sekundēs, bet 200 – 23,90. Tātad jūlija sākumā viņš Latvijas izlases sastāvā varēs braukt uz Itāliju.

Zelta un sudraba godalgas izcīnīja arī M. Semjonovs, kurš palika nepārspēts 400 metru barjerskrējienā (57,70), bet 110 metru barjerotajā distancē bija otrs ātrākais. Pie sudraba medaļām tika arī Agnese Pujate (100 m/b – 16,24) un Agneta Balode (800 m – 2:21,69), bet uz goda pjedestāla trešā pakāpiena stājās Alise Šlisere (400 m – 1:00,82) un Igors Vikainis (400 m/b – 58,68). Gados jaunāko vieglatlētu konkurencē C vecuma grupā divas uzvaras izcīnīja Jūlija Rjazanova (80 m/b – 13,34; 1000 m – 3:13,44) un Laura Sila (tāllēkšana – 4,80), bet bronzas medaļu ieguva Mareks Šalms (tāllēkšana – 4,97).

Jau šodien mūsu vieglatlēti 15 sportistu sastāvā atkal brauc uz Valmieru, kur šās nedēļas nogalē norisināsies Latvijas Jaunatnes olimpiāde.