Sestdiena, 25. janvāris Sigurds, Zigurds, Sigvards

Kijas krustoja Igaunijā

Kijas krustoja Igaunijā
Foto: Ģirts Gertsons
04.04.2019 07:43

"Kurzemes Vārds"

Atslēgvārdi

Igaunijā noticis Pasaules kausa izcīņas pirmais posms novusā, kurā no Liepājas sportistiem vislabāk veicies 4. vietu izcīnījušajai Dainai Vicinskai.

Pasaules kausa posmā individuālajās sacensībās piedalījās 29 sievietes un 89 vīrieši no Latvijas, Krievijas, Igaunijas un Norvēģijas. Sacensībās startēja arī Liepājas Senioru sporta kluba sportisti Daina Vicinska, Sandra Jaunbrūna, Ingus Rugevics, Arnis Jaunbrūns un Aleksandrs Subačs. Liepājas novusiste Daina Vicinska ieguva 4. vietu, bet labākais no vīriešiem bija Ingus Rugevics, kurš ieņēma 19. vietu. Jauktajās dubultspēlēs Vicinska un Rugevics, kā arī Jaunbrūna un Jaunbrūns ierindojās dalītā 13. vietā.

Ir noslēdzies Liepājas komandu čempionāts, kurā piedalījās 11 vienības. Par čempioni pārliecinoši kļuva “Velmju virpotava”, kurā spēlēja Ingus Rugevics, Ojārs Strakšas, Ilmārs Strakšs, Vairis Kupšis, Raitis Lakstīgala, Gatis Polis un Juris Bičkovskis. “LSSK/AP” ieguva 2. vietu, bet 3. vietu ieņēma “Grobiņa”. Par vērtīgāko spēlētāju atzīts Ingus Rugevics, kurš uzvarēja 83 procentos spēļu.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)