Krista Sprūde vēlreiz labo personīgo rekordu septiņcīņā

10.06.2019 12:47

Jēkabpilī notikušajā Latvijas čempionātā daudzcīņās Krista Sprūde izcīnīja 2. vietu U20 vecuma grupā. Viņa arī sasniedza jaunu personīgo rekordu septiņcīņā – 4794 punktus, vēsta Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes ”Liepājas Sporta spēļu skola” pārstāve Simona Laiveniece.

Savukārt Ogres novada sporta centra atklātās sacensības Grieta Griezīte laboja Liepājas rekordu pieaugušajiem 400 metru barjerās ar rezultātu 1:02.40.

U16 vecuma grupā 300 metru barjerskrējienā Laura Osipenko un Aleks Kožuškēvičs izcīnīja 1. vietu, 1500 metros 2. vietā ierindojās Dāvis Pankoks, 100 metru barjerskrējienā otrā vieta  Kristai Kločko, bet tāllēkšanā 1. vieta Rēzijai Kriķei un otrā – Laurai Osipenko.

U18 vecuma grupā Aleks Mironovs izcīnīja 1. vietu 1500 metru skrējienā, bet Mērija Megija Zabe šajā disciplīnā ierindojās 2. vietā.Dmitrijs Ļašenko uzvarēja 400 metru barjerskrējienā, bet Amanda Radava un Amina Askarova šajā disciplīnā ierindojās attiecīgi 2. un 3. vietā.