Ceturtdiena, 18. aprīlis Laura, Jadviga

Kristīne Egle – junioru čempione

04.06.2007 18:48

0

Nedēļas nogalē Grobiņas pagasta “Māliņos” norisinājās Liepājas rajona atklātais čempionāts jāšanas sportā konkurā, kurā par junioru čempioni kļuva liepājniece Kristīne Egle. Pirmajā maršrutā, kur šķēršļu augstums bija līdz 80 centimetriem, mazpieredzējušo jātnieku un zirgu konkurencē no mūsu sportistiem vislabāk veicās liepājniecei Ingai Goroditskai ar zirgu Rīvu. Viņa izcīnīja otro vietu, tūlīt aiz sevis atstājot Annu Rudenko ar Grāfu, kurai šīs bija tikai otrās sacensības. Otrajā maršrutā ar šķēršļu augstumu līdz vienam metram kopējā ieskaitē otro vietu ieguva Andris Mežinskis ar zirgu Feju, bet vecuma grupā līdz 16 gadiem sudrabs tika Kristīnei Eglei ar Glāstu.

Trešajā vietā maršrutā ar šķēršļu augstumu līdz 110 centimetriem ierindojās Ligita Jurecka ar zirgu Golfu. Savukārt galvenajā ceturtajā maršrutā ar šķēršļu augstumu līdz 105 centimetriem Liepājas rajona atklātā čempionāta uzvarētājas laurus plūca jau pieminētā Kristīne Egle ar zirgu Glāsts. Pavisam labākie jātnieki tika noskaidroti sešos maršrutos, taču piektajā un sestajā maršrutā neviens no mūsu rajona sportistiem panākumus neguva.

Sacensību jaunākā dalībniece – 12 gadu vecā Laura Penele.