Trešdiena, 8. maijs Staņislava, Staņislavs, Stefānija

Kupls dalībnieku skaits

11.05.2017 07:00

Rīgā ir aizvadīts 6. starptautiskais “Kyodai” džudo turnīrs. Liepājas Kompleksās sporta skolas džudisti no sacensībām atgriezās ar sešām godalgām.

Sacensībās startēja 915 sportisti no 65 klubiem, pārstāvot 15 valstis, bet Liepājas Komplekso sporta skolu pārstāvēja 21 cīkstonis. Ar vienu zelta, divām sudraba un trim bronzas godalgām liepājnieki klubu vērtējumā ierindojās 18. vietā, bet ar 20 godalgām, no kurām sešas bija zelta, sacensībās uzvarēja Vsevoloda Zeļonija Sporta skola.

Vecākajā U18 vecuma grupā svara kategorijā līdz 81 kilogramam sudrabu izcīnīja Vjačeslavs Meļņičenko, finālā piekāpjoties Krievijas džudistam Aleksejam Belorusovam no “Tver Olimp”, bet svarā līdz 60 kilogramiem 3. vietu ieguva Roberts Dreimanis.

U16 vecuma grupā vienīgo medaļu liepājniekiem izcīnīja Maksims Duinovs, kurš svara kategorijā līdz 60 kilogramiem ieņēma 3. vietu, savukārt U14 vecuma grupā svarā līdz 42 kilogramiem uz pjedestāla zemākā pakāpiena stājās Ivans Mihaļovs.

Vienīgo zelta godalgu uz Liepāju atveda Artjoms Sidorčenko, kurš startēja U12 vecuma grupā. Viņš svara kategorijā līdz 50 kilogramiem finālā pārspēja Arseniju Fjodorovu no Krievijas kluba “Tver Olimp”, bet Niks Lomonosovs svarā līdz 38 kilogramiem finālā piekāpās Minijam Leonavičum no Lietuvas kluba “Gaja” un palika 2. vietā.