Trešdiena, 15. maijs Sofija, Taiga, Airita, Arita

“Latgols” revanšējas Vaiņodē

01.12.2013 16:41

Pēdējo divu gadu Latvijas čempions rokasbumbā vīriešiem Ludzas SK “Latgols” pagājušajā sezonā piedzīvoja negaidītu zaudējumu Vaiņodē (34:35), tāpēc tagad ludzānieši brauca uz Vaiņodi pēc revanša un to panāca – 32:27. Šī uzvara ļāva čempioniem pirmo reizi šajā sezonā pacelties turnīra tabulā uz 4. vietu un pietuvoties līderu trijniekam.

Pirmā puslaika izskaņā ludzānieši panāca 16:10 savā labā, puslaiku uzvarēja ar nedaudz mazāku vārtu starpību (17:14), taču pārāk mierīgi sāka otro puslaiku – vaiņodieši no 16:20 panāca 20:20 (šādu pavērsienu sekmēja arī tas, ka Austris Tuminskis divreiz pēc kārtas nerealizēja 7 m soda metienu). Daudzie mājinieku atbalstītāji nepaspēja vēl pa īstam sapriecāties, kad sekoja čempiona atbilde – 5:1 un 44. minūtē 25:21 “Latgols” labā. Viesi turēja 3-4 vārtu pārsvaru, bet kad Jurijs Matvejenko piecas minūtes pirms beigām panāca 30:25, tad viss arī kļuva skaidrs. Revanšs čempionam izdevās.
Uzvarētāju labā 9 vārtus guva Vitālijs Borisenko, 6 – Jurijs Matvejenko, 5 – Agris Kušners un 4/1 – Austris Tuminskis. Vaiņodes komandā 9 vārtus guva Andis Grudmanis, 5 – Normunds Pāvils un 4 – Oskars Pāvils.