Latvijas čempionātā cīkstoņi izcīna četras zelta medaļas

30.01.2019 12:04

26. janvārī Jelgavā norisinājās Latvijas čempionāts pieaugušajiem cīņas sporta veidos, kur liepājnieki izcīnīja četras zelta medaļas, informē Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas “Liepājas Kompleksā Sporta Skola” izglītības metodiķe Karina Šarkova.

Par čempioniem savās svara kategorijās kļuva Pāvels Žurihins (55kg), Harijs Janušausks (60kg), Jevgeņijs Koļcovs (77kg) un Arturs Jaunsleinis (82kg).

Otrās vietas izcīnīja Valērijs Čižovs (63kg) un Rafiks Mamedovs (130kg), savukārt uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa Māris Štāls (67kg), Dmitrijs Mišarins (130kg) un Viktorija Alberte (53kg).

Grieķu-romiešu cīņā komandu vērtējumā Liepājas komanda ierindojās otrajā vietā, pavisam nedaudz atpaliekot no Daugavpils komandas.