Otrdiena, 18. februāris Kintija, Kora

Liepājas meistarsacīkstēs pludmales tenisā noskaidro labākos tenisistus

Liepājas meistarsacīkstēs pludmales tenisā noskaidro labākos tenisistus
Foto: Mārtiņš Vējš
11.09.2019 12:04

liepajniekiem.lv

7. un 8.septembrī pludmales tenisa laukumos pie LOC Tenisa halles norisinājās 2019.gada Liepājas meistarsacīkstes pludmales tenisā. Šīs sacensības tika organizētas, lai noskaidrotu Liepājas pilsētas labākos pludmales tenisistus šī gada vasaras sezonā.

Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Elans Zīverts portālu liepajniekiem.lv informēja, ka sacensības tika aizvadītas divās līgās – vidējā un augstākajā, kurās tika aizvadītas kā pāru spēlēs, tā arī jaukto pāru spēlēs.

Vidējā līgā jaukto pāru spēlēs piedalījās 20 dalībnieki (10 pāri), kuri tika iedalīti divās apakšgrupās.

Sacensību noslēgumā uzvaru izcīnīja Madara Berga un Elans Strazdiņš, 2.vietā ierindojās Krista un Gints Siliņi, savukārt, 3.vietu izcīnīja Ilze Kārkliņa ar Sandi Dejus.

Savukārt vidējās līgas vīriešu pāru konkurencē sacentās pieci pāri, kur uzvaru sacensību noslēgumā izcīnīja Renārs Kaupers un Guntars Kikučs, 2.vietā atstājot Andri Karuli ar Valteru Stirnu, bet 3.vietā ierindojās Edijs Eglītis un Gatis Zvirbulis.

Vidējās līgas sieviešu pāru konkurencē sacentās seši pāri un pārliecinošu uzvaru izcīnīja Linda Priekule un Madara Berga. 2.vietu ieguva Liene Lasmane ar Eviju Reinfeldi, bet 3.vietā ierindojās Krista Siliņa un Kristīna Petermane.

Augstākajā līgā jaukto pāru spēlēs savā starpā sacentās pieci pāri un visspēcīgākie izrādījās Edīte Daugule un Ģirts Antonovs, nepiedzīvojot zaudējumu rūgtumu. 2.vietu ieguva Baiba Damberga un Kaspars Klamers, bet 3.vietā ierindojās Laura Prikule un Dagnis Šliseris.

Augstākās līgas vīriešu piecu pāru konkurencē pārliecinošu uzvaru izcīnīja Kaspars Daugulis un Ģirts Antonovs, 2.vietā ierindojoties Elanam Strazdiņam ar Mārtiņu Krūmu, 3.vietā atstājot Kristapu Ozoliņu un Mārci Garutu.

Savukārt augstākās līgas sieviešu piecu pāru konkurencē triumfēja Edīte Daugule un Laura Prikule, 2.vietā ierindojās Zane Vilnīte un Ieva Ore, bet 3.vietu ieguva Baiba Damberga un Ilze Kārkliņa.

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli