Sestdiena, 22. februāris Rigonda, Adrians, Ārija, Adriāna, Adrija

Liepājas seniori gūst panākumus Latvijas kausa izcīņā novusā

Liepājas seniori gūst panākumus Latvijas kausa izcīņā novusā
Foto: Liepājas Novusa Klubs
18.12.2019 14:14

liepajniekiem.lv

Atslēgvārdi

7.decembrī Talsos norisinājās Latvijas kausa izcīņa individuālajā ieskaitē, vīriešu dubultspēlēs, sieviešu dubultspēlēs un jauktajās dubultspēlēs, informē Liepājas Novusa kluba pārstāvis Ilmārs Strakšs.

Latvijas kausa nolikums katrā ieskaitē paredz gada laikā LNF rīkotajos un reitinga turnīru rīkotajos turnīros piedalīties 16 labākajiem no visas Latvijas pēc augstākiem iegūtiem reitinga punktiem. Individuālajā ieskaitē starp 16 labākajiem šoreiz netika neviens sportists no Liepājas.

Toties vīriešu un sieviešu dubultspēlēs starp reitinga labākajiem tika liepājnieku dubultspēļu vīriešu komanda – Ingus Rugevics/Ilmārs Strakšs un sieviešu dubultspēlēs – liepājnieces Daina Vicinska/Sandra Jaunbrūna un Liepājas pārstāve Diāna Freimane kopā ar kuldīdznieci Ilzi Dziesmu.

Par sieviešu dubultspēļu kausa ieguvējām kļuva Daina Vicinska un Sandra Jaunbrūna, kuras finālā uzvarēja Diānu Freimani un Ilzi Dziesmu. 

Arī vīru komanda aizkļuva līdz finālam, zaudējot 1.vietas ieguvējiem Aldim Bišovam (Roja) un Aivim Čaklim (Ventspils novads). Tomēr iegūta 2.vieta Latvijas kausā.

Rezultātā no 12 iespējamiem kausiem, uz Liepāju tika atvesti pieci. 

Savukārt 14.decembrī Rīgā norisinājās Latvijas kausa izcīņa jauktajās dubultspēlēs, kur Liepājas senioru sporta klubu (LSSK) pārstāvēja Ilmārs Strakšs un Rita Robalte. Sīvā konkurencē liepājnieku jauktā dubultspēļu komanda ierindojās 13.vietā no 16 komandām.

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli