Piektdiena, 19. aprīlis Vēsma, Fanija

Liepājas Valsts 1.ģimnāzijas vieglatlēti startē Francijā

04.07.2017 13:20

Francijas pilsētā Nansi no 24. līdz 30. jūnijam notika Pasaules skolu čempionāts vieglatlētikā. Latviju šajās sacensībās pārstāvēja Liepājas Valsts 1.ģimnāzijas komanda, kas iespēju piedalīties čempionātā izcīnīja sacensībās Daugavpilī.

Kā portālu informēja Liepājas Valsts 1.ģimnāzijas sporta skolotāja Dace Grūbe, sacensībās katram dalībniekam bija jāpiedalās divās disciplīnās. Meiteņu komanda kopvērtējumā izcīnīja 12.vietu 23 valstu konkurencē, bet zēni izcīnīja 17.vietu 25 valstu konkurencē.

Meiteņu komandas sastāvs: Una Stumbre, Rebeka Ozolniece, Laura Šulme, Terēze Gipsle, Anna Valdmane un Roberta Ločmele.

Zēnu komandas sastāvs: Raivis Jonaitis, Adrians Kālis, Aleksandrs Kālis, Juris Vecbaštiks, Edvīns Vilde un Jānis Štokmanis.

Sportistus čempionātam sagatavoja vieglatlētikas treneri Daiga Stumbre, Diāna Lauva un Vjačeslavs Goļinskis.