Minigolferi tuvojas Liepājai

03.07.2007 18:12

0

Ir aizvadīts Latvijas minigolfa čempionāta ceturtais posms, kurā tradicionāli sekmīgi startēja šā sporta veida pārstāvji no Liepājas. Pagājušās nedēļas nogalē Valmieras laukumos minigolfa spēlētājus laika apstākļi lutināja krietni vairāk nekā Liepājā, un lietus Vidzemes pilsētu sasniedza tikai atd, kad norisinājās posma uzvarētāju apbalvošana. Komandu vērtējumā kārtējo uzvaru šosezon izcīnīja Liepājas minigolfa kluba “Līva” pārstāvji, ievācot 328 punktu ražu, 2.vietu ieguvušajiem “Vecmuižas” minigolferiem bija par deviņiem punktiem vairāk, bet 3.vietā palika cita Liepājas kluba – “Karosta.lv” sportisti ar 341 punktu.

Individuālajā vērtējumā starp sešiem labākajiem iekļuva tikai viens sacensību dalībnieks, kas nepārstāv Liepāju, – Ģirts Ieleja. Viņš uzvarēja gan kopvērtējumā, gan, protams, arī kungu ieskaitē. Kopvērtējumā otro, bet dāmu vērtējumā pirmo vietu izcīnīja Madara Kirša, kura no Ģ.Ielejas atpalika par vienu punktu. Otro un trešo vietu dāmu vērtējumā izcīnīja Ilze Kupce un Dace Kupce-Krieviņa, savukārt kungiem – Mārtiņš Vilmanis un Verners Kiršs.

Šajā nedēļas nogalē Liepājā norisināsies “Amatieru minigolfa līgas” sacensības – sākums 8.jūlijā pulksten 18. Bet 15.jūlijā mūsu pilsētā notiks Latvijas čempionāta 5.posms, kas vienlaikus būs arī Liepājas atklātais čempionāts.