Sestdiena, 27. aprīlis Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

Muižnieks pasaules čempionātā MTB maratonā izcīna 25. vietu

22.09.2019 18:10

Svētdien Šveicē norisinājās UCI pasaules čempionāts MTB maratonā. Latvijas čempions Oskars Muižnieks, startējot no beigām, distances gaitā pakāpeniski uzlaboja savas pozīcijas un izcīnīja 25. vietu.

Pasaules čempionātā vīri veica 95 kilometrus garu un kāpumiem bagātu trasi. Sacensībās uzvarēja 37 gadus vecais Leonardo Paess-Leons no Kolumbijas, distanci veicot četrās stundās, 17 minūtēs un 58 sekundēs. Kolumbietis izšķirošo uzbrukumu veica sacensību pēdējos 15 kilometros. Sacensībās otro vietu ieņēma čehs Kristiāns Hineks, bet trešo – itālietis Samuele Porro,

Oskars Muižnieks ar 177. numuru startēja no beigām. Latvijas čempions maratonā sacensību vidū turējās starp 40.-60. pozīciju, bet distances otrajā daļā viņš apsteidza vairākus konkurentus un finišēja 25. vietā. Pērn Muižnieks pasaules čempionātā ieņēma 61. vietu.

Pasaules čempionātā piedalījās 181 braucējs.