Niedola rezultatīvākā pirmajā finālspēlē Vācijā

23.04.2016 14:06

Sabīne Niedola piektdien, 22. aprīlī, kļuva par savas komandas rezultatīvāko spēlētāju, taču “TV Saarlouis Royals” pirmajā finālspēlē viesos zaudēja pašreizējām Vācijas čempionēm “TSV 1880 Wasserburg”.

Sauļus Vadopalas trenētais klubs ”TV Saarlouis Royals” izbraukumā Bavārijā zaudēja ”TSV 1880 Wasserburg” ar rezultātu 71:75 (19:20, 21:23, 17:20, 14:12). Finālsērijā līdz trīs uzvarām Zārluī komanda nokļuvusi iedzinēju lomā ar 0-1.

Sabīne Niedola kļuva par rezultatīvāko spēlētāju viešņu sastāvā. Uzbrucēja 33:23 minūtēs guva 15 punktus (2p 7/12, 1p 1/3), izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas, izdarīja trīs rezultatīvas piespēles, piecas reizes kļūdījās, pārķēra divas bumbas un saņēma četras personiskās piezīmes.

Vaserburga šosezon pārspējusi ”TV Saarlouis Royals” piecas reizes pēc kārtas. Pārbaudes spēlē 2015. gada 19. septembrī čempiones bija pārākas ar 75:56, regulārajā sezonā svinēja uzvaras ar 90:38 un 72:61, bet Vācijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā guva panākumu ar 81:61.

Nākamās spēles notiks 24. aprīlī plkst. 16:00 Zārluī un 27. aprīlī plkst. 20:00 Vaserburgā. Ja būs nepieciešamas, komandas tiksies arī 29. aprīlī un 1. maijā.