No Rīgas atgriežas ar bronzas medaļu

15.08.2019 11:30

10.un 11.augustā Rīgā norisinājās divi turnīri jaunākajiem tenisistiem. Sacensību ”Tennis Pro Academy AFY balvas izcīņa” pirmajā dienā norisinājās U-10 vecuma grupai, savukārt, otrajā dienā U-8 un U-9 vecuma grupām. U-9 meiteņu konkurencē liepājniece Viktorija Homutova izcīnīja 3.vietu, portālu informēja Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes ”Liepājas Tenisa sporta skola” direktors Elans Zīverts.

Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Paula Gurecka U-10 vecuma grupā, Loreta Šarlote Sprūde U-8, bet Viktorija Homutova, Hanna Āboltiņa un Marina Poļikarpova U-9 vecuma grupā.

U-10 vecuma grupā startējošā Paula Gurecka turnīrā izcīnīja 9.vietu, bet U-8 vecuma grupā startējošā Loreta Šarlote Sprūde – dalītajā 24.vietā.

U-9 vecuma grupā vislabāko sniegumu no liepājniecēm demonstrēja Viktorija Homutova, kura izcīnīja 1.vietu savā apakšgrupā, kas viņai deva iespēju sacensties par uzvaru visā turnīrā. Pusfinālā Viktorija piedzīvoja zaudējumu, taču cīņā par trešo vietu Viktorija Homutova izcīnīja uzvaru un ieguva bronzas medaļu. Marina Poļikarpova turnīra noslēgumā ierindojās 12.vietā, bet Hanna Āboliņa – 15.vietā.