Noskaidro labākos skeitborda slalomistus

12.07.2017 07:02

Pagājušās nedēļas nogalē Ropažos, sporta kompleksā “333” notikušajā Latvijas čempionātā skeitborda slalomā uz pjedestāla kāpa vesela virkne Liepājas sportistu.

Labākie slalomisti tika noskaidroti divās disciplīnās – līniju slalomā un speciālajā slalomā – un piecās vecuma grupās, informē Latvijas Skeitborda federācijas prezidente Lienīte Skaraine. Slalomisti vispirms sacentās līniju slalomā, kurā konusi izvietoti taisnā līnijā ar vienādu attālumu starp tiem, pēc tam speciālajā slalomā, kas ir tehniskāka trase un konusi izvietoti pamīšus. Par labākajiem savā grupā kļuva tie, kuri abās disciplīnās parādīja augstākos rezultātus.

Par Latvijas čempionu pārliecinoši kļuva pieredzējušais olainietis Jānis Kuzmins. Liepājnieks Toms Dreiblats piekāpās citam olainietim Artūram Liskovam un kopvērtējumā palika 4. vietā. Sieviešu grupā uzvarēja talsiniece L. Skaraine.

Junioru grupā (U17) pjedestāls pieder liepājniekiem: 1. vieta – Mare Ērika Belta, 2. vieta – Toms Zubarevs, 3. vieta – Megija Valtere. Tas pats jauniešu grupā (U14): 1. vieta – Patriks Jostmanis, 2. vieta – Normunds Jānis Rūja, 3. vieta – Kristaps Mirčenko. Arī bērnu grupā (U11) pjedestālu dala liepājnieki: 1. vieta – Kārlis Gustavs Lauva, 2. vieta – Elija Ļebedeva, 3. vieta – Toms Čirkšis.

Latvijas čempionāts skeitborda slalomā risinājās festivāla “Playground” laikā.

Nākamās sacensības, uz kurām dosies Latvijas izlases dalībnieki, būs “German Open 2017”, tās notiks nākamās nedēļas nogalē Štutgartē. Septembra sākumā Kanādā notiks Pasaules čempionāts, bet 16. un 17. septembrī Spānijā, Madridē, būs Eiropas čempionāts skeitborda slalomā.