Ceturtdiena, 23. janvāris Grieta, Strauta, Rebeka

Noskaidro Liepājas čempionus badmintonā

Noskaidro Liepājas čempionus badmintonā
Foto: Publicitātes
21.05.2019 12:13

liepajniekiem.lv

Sestdien, 18.maijā, Liepājas 8. vidusskolas sporta zāle, atklātajā čempionātā noskaidrojās šā gada Liepājas čempioni badmintonā.

Tituli tika sadalīti 13 kategorijās – vīriešu un sieviešu vienspēlēs, dubultspelēs un jauktajās dubutspelēs A, B, C un U11/15 meistarības grupās.

Čempionāts pulcēja 55 spēlētājus no Talsiem, Jelgavas, Ozolniekiem, Salaspils, Siguldas, Klaipēdas un Liepājas. Vēju pilsētu mačos pārstāvēja 30 volāna spēles meistari, kas izcīnīja piecus čempiona un astoņus vicečempiona titulus, desmit bronzas godalgas un sešas ceturtās vietas, informē badmintona treneris Aigars Brečs.

Rezultāti:

Vienspēles A (elites) grupa

Vīriešu vienspēles

1. Jānis Norvelis (Sigulda
2. Gunārs Granovskis (Liepāja)
3. Ainārs Zanders (Ozolnieki)
4. Pauls Eliass Rozenvalds (Jelgava)
5. Artis Granovskis (Liepāja)
6. Anrijs Zaķis (Liepāja)

Sieviešu vienspēles

1. Ieva Abigaila Valgelina (Talsi)
2. Una Tīliba (Ozolnieki)
3. Inna Korjukina (Liepāja)
4. Ilze Gūtmane (Liepāja)
5. Eva Puncule (Liepāja)
6. Sanata Bronka (Liepāja)

Vienspēles C (pieaugušie iesācēji, jauniešu U15 PRO) grupa

Vīriešu vienspēles

1. Pēteris Vārna (Talsi)
2. Andrejs Vilnis (Talsi)
3. Leonardo Golovčenko (Liepāja)
4. Alekss Emilians Kviesis (Talsi)
5. Dinārs Bronka (Liepāja)
6. Gustavs Bargais (Liepāja)

Sieviešu vienspēles

1. Loreta Boka (Ozolnieki)
2. Marta Heize (Liepāja)
3. Linda Ruņģe (Liepāja)
4. Evelīna Balode (Liepāja)
5. Žanete Griniece (Liepāja)

Vienspēles U15 grupa

Vīriešu vienspēles

1. Kristofers Balodis (Liepāja)
2. Arnolds Tiļļa (Liepāja)
3. Sandijs Eņģelis (Liepāja)
4. Lūkass Rafaels Brečs (Liepāja)

Vienspēles U11/15 jauktā, iesācēju grupa

1. Karlīna Boka (Ozolnieki)
2. Roberts Gūtmanis (Liepāja)
3. Dāvis Minčonoks (Liepāja)
4. Deivids Beņķis (Liepāja)
5. Salvis Jodelis (Liepāja)

Dubultspēles A grupa

Vīriešu dubultspēles

1. Pauls Eliass Rozenvalds (Jelgava); Kristaps Vārna (Talsi)
2. Armands Dīriņš (Salaspils); Aigars Brečs (Liepāja)
3. Olafs Krūzmētra (Ozolnieki); Ainārs Zanders (Ozolnieki)
4. Sigitas Galentas (Klaipēda); Arturas Jachantovas (Klaipēda)
5. Artis Granovskis (Liepāja); Anrijs Zaķis (Liepāja)
6. Romāns Galuza (Liepāja); Andis Lācis (Liepāja)
7. Dāvis Bernāns (Liepāja); Guntis Pirktiņš (Liepāja)
8. Oskars Gāliņš (Liepāja); Ģirts Sermulis (Liepāja)

Sieviešu dubultspēles

1. Linda Bome (Salaspils); Diāna Šavalgina (Salaspils)
2. Evija Kvēpa-Vēbere (Ozolnieki); Una Tīliba (Ozolnieki)
3. Ilze Gūtmane (Liepāja); Ieva Abigaila Valgelina (Talsi)

Jauktās dubultspēles

1. Armands Dīriņš (Salaspils); Linda Bome (Salaspils)
2. Pauls Eliass Rozenvalds (Jelgava); Diāna Šavalgina (Liepāja)
3. Kristaps Vārna (Talsi); Ieva Abigaila Valgelina (Talsi)
4. Olafs Krūzmētra (Ozolnieki); Una Tīliba (Ozolnieki)
5. Dāvis Bernāns (Liepāja); Inna Korjukina (Liepāja)
6. Anrijs Zaķis (Liepāja); Eva Puncule (Liepāja)

Jauktās dubultspēles B grupa

1. Andis Lācis (Liepāja); Marina Varslavāne (Liepāja)
2. Romāns Galuza (Liepāja); Ilze Gūtmane (Liepāja)
3. Oskars Gāliņš (Liepāja); Santa Bronka (Liepāja)
4. Evija Kvēpa-Vēbere (Liepāja); Edgars Kviesis (Talsi)

Dubultspēles C grupa

Vīriešu dubultspēles

1. Dinārs Bronka (Liepāja); Leonardo Goovčenko (Liepāja)
2. Alekss Emilians Kviesis (Talsi); Pēteris Vārna (Talsi)
3. Lūkass Rafaels Brečs (Liepāja); Andrejs Vilnis (Talsi)
4. Toms Anšmits (Talsi); Nils Jansons (Talsis)
5. Arnolds Tiļļa (Liepāja); Kristofers Balodis (Liepāja)
6. Sandijs Eņģelis (Liepāja); Salvis Jodelis (Liepāja)

Sieviešu dubultspēles

1. Inna Korjukina (Liepāja); Marina Varslavāne (Liepāja)
2. Santa Bronka (Liepāja); Eva Puncule (Liepāja)
3. Žanete Griniece (Liepāja); Marta Heize (Liepāja)
4. Evelīna Balode (Liepāja); Linda Ruņģe (Liepāja)

Jauktās dubultspēles

1. Leonardo Golovčenko (Liepāja); Marta Heize (Liepāja)
2. Ģirts Sermulis (Liepāja); Evelīna Baode (Liepāja)
3. Dinārs Bronka (Liepāja); Žanete Griniece (Liepāja)
4. Alekss Emilians Kviesis (Talsi); Loreta Boka (Ozolnieki)
5. Gustavs Bargais (Liepāja); Linda Ruņģe (Liepāja) 

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)