Otrdiena, 28. janvāris Spodris, Kārlis

Noslēdzies Liepājas atklātais individuālais čempionāts, kā arī sieviešu čempionāts un kausa izcīņa novusā

Noslēdzies Liepājas atklātais individuālais čempionāts, kā arī sieviešu čempionāts un kausa izcīņa novusā
Foto: Publicitātes
03.12.2019 15:50

liepajniekiem.lv

Atslēgvārdi

28.novembrī noslēdzās Liepājas Pilsētas 2019.gada individuālais čempionāts novusā. Sacensības norisinājās vairākos posmos – priekšsacīkstēs, pusfinālā un finālā. Kopumā sacensībām, kas sākās 11.septembrī, pieteicās 68 dalībnieki, kuri izspēlēja priekšsacīkstes 4 apakšgrupās. Pusfinālam kvalificējās no katras grupas 10 labākie ar savstarpējiem rezultātiem līdz. Pusfinālā tikās 40 labākie, lai noskaidrotu 16 labākos finālā.

Par labāko novusa spēlētāju sīvā konkurencē kļuva Arnis Jaunbrūns, kurš finālā ieguva 40 punktus. Otrajā vietā ar 39 punktiem Ingus Rugevics. Godpilno 3.vietu izcīnīja Normunds Zariņš no Aizputes, kurš kopā sakrāja 38 punktus.

Pirmo reizi pēc ilgāka laika notika Liepājas Pilsētas sieviešu čempionāts novusā. Pozitīvs fakts – kopā pieteicās 9 dalībnieces, kas Liepājas sieviešu čempionātam uzskatāms par atmodu. Līdz šim sievietes spēlēja kopā ar vīriem, un papildu medaļas noskaidroja pēc augstākās vietas Liepājas individuālajā čempionātā.

Pirmo vietu ar 20 punktiem izcīnīja Daina Vicinska. 2.vietā aizputniece Ilona Indrāne ar 16 punktiem. Godpilnā 3. vieta  Sandrai Jaunbrūnai – 16 punkti, bet zaudējums savstarpējā spēlē pret Ilonu Indrāni.

Savukārt 30.novembrī norisinājās Liepājas 2019.gada kausa izcīņa novusā, kur piedalījās 16 labākie novusisti no Liepājas individuālā čempionāta.

1.vietu izcīnīja Arnis Jaunbrūns, kurš finālā uzvarēja Gundaru Zūnu. Zūns 2.vietā. Trešo vietu izcīnīja Ojārs Strakšas. 4.vietā Atvars Gūža. Piektajā vietā OmarisJaunzemis, bet 6.vietu noslēdza Agris Rasa. Gandarījuma kausā( no 9.v.-16.v.) uzvaras laurus sarūpēja Aleksandrs Žuravļovs.

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)