Piektdiena, 3. aprīlis Daira, Dairis, Daiva

Piedalās neredzīgo riteņbraucēju sporta nometnē

Piedalās neredzīgo riteņbraucēju sporta nometnē
Foto: No personīgā arhīva
18.07.2019 12:58

liepajniekiem.lv

No 4. līdz 13.jūlijam Vācijā, Bādlauzikā (Bad Lausick), jau desmito reizi norisinājās riteņbraukšanas sporta nometne neredzīgajiem cilvēkiem ar pavadoņiem, ko organizē riteņbraucēju biedrība “Tandem Hilfen”.

Nometnē kopumā piedalījās 26 dalībnieki no Vācijas, Ukrainas, Krievijas, Čehijas un Latvijas. Katram neredzīgajam cilvēkam bija pavadonis, kas veica pilota lomu, vadot tandēma riteni pa konkrēto ceļa posmu, kā arī pavadot ikdienas aktivitātēs.

No Latvijas piedalījās biedrības “Cerība. Ticība. Mīlestība.” valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Mamis un tās biedrs Gatis Nierliņš no Dundagas.

Nepilnu desmit dienu laikā tika nobraukta aptuveni 260 kilometrus gara distance, kā arī neredzīgo tandēma riteņbraukšanas sporta nometnes dalībnieki piedalījās “Braila festivālā Leipcigā” kopā ar vietējiem aktīvistiem.

Akcijā “Diena bez automašīnas” Leipcigas ielās policijas konvoja pavadībā ar tandēma riteņiem 80 dalībnieku veica ap 35 kilometru garu distanci.

Sporta nometnes laikā radās kopēja ideja tuvāko gadu laikā organizēt neredzīgo cilvēku tandēmu riteņbraukšanas nometni arī Latvijā. 

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli