Sestdiena, 4. maijs Viola, Vizbulīte, Vijolīte

Pirmajā izbraukumā mīnus 3

26.09.2018 07:02

“Kurši/Ekovalis” Latvijas florbola virslīgas izbraukuma spēlē ar 6:9 (1:3, 2:3, 3:3) piekāpās komandai “Talsu NSS/Krauzers”. Mūsējo labā ar 5 rezultativitātes punktiem izcēlās Mihails Kostusevs.

Liepājniekiem padevās labs spēles sākums, un Kaspars Klamers 4. minūtē atklāja mača rezultātu. Tomēr Talsu vilki pirmā perioda otrajā pusē pārņēma vadību, ko nostiprināja pirmās trešdaļas izskaņā un otrā perioda startā.

Turpinājumā cīņa ritēja jau visai līdzvērtīgi, un kurši trīsreiz samazināja deficītu līdz 2 vārtu starpībai. Trešā perioda ievadā mūsējie nepilnas pusotras minūtes laikā no 4:8 panāca 6:8, taču vēl tuvāk netika, bet talsenieks Toms Arājs 59. minūtē realizēja soda metienu un panāca mača galarezultātu.

Mūsējo labā Mihails Kostusevs guva 3 vārtus un divreiz rezultatīvi piespēlēja, bet pa 1 vārtiem guva Kaspars Klamers, Kristaps Ošs-Ervics un Ričards Dēvits.

Pirmajā līgā “Kurši 2” Jelgavā ar 3:8 (1:2, 1:1, 1:5) zaudēja komandai “JeNo”. Liepājnieku labā vārtus guva Markuss Aleks Sķuduls, Mārtiņš Puķīte un Sandis Lēvalds.

“Leģions/Grobiņas SC” sezonas pirmo divu spēļu bilance ir neitrāla. Grobiņnieki viesos ar 2:7 (0:1, 1:1, 1:5) atzina “Kuldīgas/KNSS” pārākumu. Abus viesu vārtus guva Kaspars Kalns. Savā laukumā leģionāri spēlē pret “RTU/Rockets” nenoturēja 5:0 pārsvaru, tomēr nosargāja uzvaru un bija pārāki ar 8:7 (3:0, 4:3, 1:4). Aivars Dēvics un Nauris Lazdāns guva pa 2 vārtiem, bet pa 1 golam iemeta Toms Ēvalds, Kārlis Pupils, Edgars Lapiņš un Mārtiņš Ģelžins.

Sestdien, 29. septembrī, kurši savā laukumā spēkosies ar “Valmieru”, bet šī mēneša pēdējā dienā viesos tiksies ar “Lielvārdi/FatPipe”.