Piektdiena, 24. janvāris Krišs, Eglons, Ksenija, Egle

Priekulē šautriņu mešanas sacensības uzvar mājinieces un igauņi

Priekulē šautriņu mešanas sacensības uzvar mājinieces un igauņi
Foto: Ilustratīvs
29.08.2019 07:02

"Kurzemes Vārds"

Priekules daudzfunkcionālajā hallē norisinājās šautriņu mešanas sacensības pāriem “Priekules kauss 2019”. Vīriešu sacensībās triumfēja igauņi, bet sievietēm uzvarēja mājinieces Kristīne Mickus un Irēna Bauze.

Sieviešu un vīriešu pāru cīņām apakšgrupās sekoja izslēgšanas spēles. Vīriešu turnīra pusfinālā iekļuva “Vienradža” šautriņu metēji Jānis Kupšis un Sentis Siksna, kā arī ŠMK “Priekule” pārstāvji Aigars Strēlis un Kristaps Mickus. Mūspuses sportistu cīņā pārāki ar 4-0 bija priekulnieki, kuri iekļuva finālā.

Otrajā pusfinālā Igaunijas sportisti Andress Pāls un Raido Krūsvē ar 4-1 pārspēja Latvijas reitinga līderi Laimoni Nagli no SK “Kuorsava” un Žani Buklovski no “Asajām adatām”. Līdzvērtīgajā izšķirošajā cīņā ar 4-3 uzvarēja Pāls un Krūsvē.

Sieviešu pāru sacensībās līdz finālam aizkļuva priekulnieces, Latvijas reitinga līdere Kristīne Mickus un 9. numurs Irēna Bauze, kā arī SK “Kuorsava” pārstāves Marija Ružāne (4.) un Zeltīte Strade (8.). Izšķirošajā cīņā ar 4-2 pārākas bija mājinieces.

Latvijas reitinga nākamās sacensības “Irlavas kauss 2019” norisināsies 21. septembrī.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)