Trešdiena, 24. aprīlis Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Pusfinālā apturēja savainojums

18.03.2009 19:14

Viļņā noticis vērienīgs starptautisks boksa turnīrs junioriem, kurā savus spēkus pārbaudīja arī divi Liepājas Kompleksās sporta skolas audzēkņi. Olimpiskā čempiona un trīskārtējā Eiropas čempiona Dana Pozņaka piemiņas turnīrs, kurš notika jau ceturto reizi, pulcēja bokserus no 15 valstīm. Latvijas komandu pārstāvēja divi Kārļa Knitnera audzēkņi.

Kristapam Zuļģim (līdz 64 kg) turnīrs iesākās veiksmīgi – pirmajā cīņā tika uzveikts mājinieks un līdz ar to arī garantēta vieta pusfinālā. Par spīti tam, ka Kristaps savainoja roku, pusfinālā viņš tomēr izgāja ringā un rīdziniekam zaudēja smagā četru raundu cīņā. Galarezultātā, K.Zuļģim bronzas godalga. Otrs liepājnieks Matīss Kozlovskis (līdz 69 kg) tik lielā turnīrā bija debitants un 11 dalībnieku konkurencē ieņēma dalīto 5.–8.vietu, jo pirmajā cīņā zaudēja Vācijas komandas pirmajam numuram Denisam Rodovanam. Liepājnieku treneris Kārlis Knitners bija ļoti apmierināts ar lietuviešu viesmīlību un atzina, ka šādu turnīru Latvijā pietrūkst. Piemēram, Liepājā daudz augstākā līmenī varētu atjaunot Imanta Enkūža piemiņas turnīru, kas finansiālu apsvērumu dēļ pagaidām ir tāds, kāds tas ir.

Tikmēr Rīgā notikušajā Latvijas studentu čempionātā boksā nepārspēts palika Liepājas Kompleksās sporta skolas audzēknis Aleksejs Pastuhovs (līdz 69 kg), kurš startēja “RTU” komandas sastāvā. Šīs nedēļas nogalē mūsu bokseri ieplānojuši piedalīties Ventspils atklātajās meistarsacīkstēs, bet vēl nedēļu vēlāk Jelgavā notiks Latvijas čempionāts boksā.