Trešdiena, 22. janvāris Austris

Reinis Garkalns – divkārtējs “Pludmales spēka” uzvarētājs

Reinis Garkalns – divkārtējs “Pludmales spēka” uzvarētājs
02.08.2014 18:33

Ruslans Šuļga

Jau otro gadu Liepājā notikušajās spēka, ātruma un izturības sacensībās “Pludmales spēks” Elites klasē uzvarēja liepājnieks Reinis Garkalns.

Plašāku atpazīstamību ieguvušais pasākums šoreiz pulcēja lielu dalībnieku skaitu. Tautas klasē kopumā piedalījās 25 vīrieši, grupā 35+ (kungiem virs 35 gadiem) startēja astoņi dalībnieki, sieviešu grupā distancē izgāja 13 daiļa dzimuma pārstāves, bet Elites klasē ar sevi un pretiniekiem cīnījās 21 atlēts.
Kopumā laika apstākļi šīm sacensībām bija gana labvēlīgi, īpaši to sākumā, kad sauli piesedza mākoņi un pūta viegls atvēsinošs vējš. Vēlāk saule sāka karsēt vairāk, tomēr tas būtiski neietekmēja sportistu sniegumu, jo no milzīgā karstuma, kas vēl dažas dienas pirms tam valdīja Liepājā, izdevās izvairīties.
Dalībniekiem distancē bija jāveic dažādi vingrinājumi, sākot ar skrējienu nesot smilšu maisus un brišanu jūrā līdz tur novietotai bojai un beidzot ar svaru bumbu celšanu, pievilkšanos un citiem pārbaudījumiem. Vissarežģītākā distance, protams, bija Elites klasei. Jau no pirmajiem metriem visiem tempu noteica iepriekšējā “Pludmales spēka” uzvarētājs R. Garkalns. Krosfita kluba “CF Liepāja” vadītājs un treneris ieguva pietiekami lielu pārsvaru un neviens no sekotājiem viņam līdzi turēt nespēja. Par negaidīto notikumu kļuva 16 gadus vecā Ulda Upenieka iekļūšanu trijniekā, bet otrais bija vēl viens “CF Liepāja” pārstāvis un treneris Kārlis Pļaviņš.
Pēc finiša Reinis atklāja, ka distancē gājis tiešām smagi, jo tā, salīdzinot ar pērno gadu, bijusi daudz garāka un līdz ar to arī sarežģītāka. “Visu laiku bija jārāda spēju maksimums,” viņš sacīja. Dažas reizes liepājnieks esot satraucies, redzot kādu no konkurentiem vingrinājumos sev blakus, taču savu ritmu izdevies noturēt un veiksmīgi nostartēt arī šogad.

Rezultāti:

Tautas klase
1. Oskars Liepiņš (10:14)

2. Zigmārs
Veikmans (10:47)

3. Jānis Ķemers (11:22)        

35+
1. Gundars Lauva (11:10)

2. Guntis Čukurs
(12:14)

3. Dzintars Ernsons (12:30)

Sieviešu klase
1. Zanda Zariņa (9:21)

2. Kristīne Grīnberga (9:49)

3. Daiga Poriņa (10:09)

Elites klase
1. Reinis Garkalns (17:00)

2. Kārlis Pļaviņš (17:40)

3.
Uldis Upenieks (18:02)

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)