Otrdiena, 21. janvāris Agne, Agnese, Agnija

Rojs Puks startē Eiropas čempionātā krosā

Rojs Puks startē Eiropas čempionātā krosā
Foto: Publicitātes
09.12.2019 20:41

liepajniekiem.lv

Atslēgvārdi

Sestdien, 7. decembrī, Portugāles galvaspilsētā Lisabonā notika gadskārtējais Eiropas čempionāts krosa skrējienā, portālu informēja Liepājas pilsētas pašvaldības iestāde ”Liepājas Sporta spēļu skola”.

Šogad tajā startēja 15 skrējēji no Latvijas, tajā skaitā Liepājas Sporta Spēļu skolas treneres Diānas Lauvas audzēknis Rojs Puks, kurš U20 grupā 110 dalībnieku vidū ierindojās 71. vietā 6,2 kilometru distancē, uzrādot laiku 20:24. Šajā vecuma grupā sacensībās piedalījās 4 Latvijas sportisti, un labāko rezultātu uzrādīja liepājnieks Rojs Puks.

Roja Puka trenere Diāna Lauva atzīst, ka viņas audzēknis ir startējis ļoti labi: ”Ņemot vērā to, ka šī nav Roja distance, viņš ir vidējās distances skrējējs, rezultāts ir labs. Turklāt trase bija grūta.” 

Jāpiebilst, ka Rojs Puks pēc skrējiena piepildīja vienu savu sapni –  nofotografēties ar čempionāta uzvarētāju no Norvēģijas Jakobu Ingebrigstenu, kurš nāk no slavenas norvēģu sportistu ģimenes un ir vairākkkārtējs Eiropas un Pasaules čempionātu medaļnieks. 

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)