Trešdiena, 17. aprīlis Rūdolfs, Viviāna, Rūdis

Rūdolfs Lagzda triumfē Latvijas čempionātā minigolfā

Ilustratīvs foto (Foto: Publicitātes)
29.08.2019 07:01

Liepājā, Jūrmalas parka laukumos, notikušajā Latvijas minigolfa čempionātā par absolūto uzvarētāju kļuva mājinieks Rūdolfs Lagzda. Sacensībās noskaidroja arī Liepājas čempionāta laureātus un izspēlēja Latvijas kausa 3. posmu.

Šoreiz Liepājā nestartēja vairāki vadošie Latvijas spēlētāji, tomēr sacensības izvērtās ļoti spraigas un interesantas. Tās ieies vēsturē ar to, ka visās grupās pērnā gada čempioni aizstāvēja savus titulus.

Par Latvijas absolūto čempionu kļuva Rūdolfs Lagzda, kurš ar lielisko sniegumu visa čempionāta laikā neatstāja nekādas cerības saviem konkurentiem. Vēl junioru kategorijā startējošais Lagzda iekrāja 115 punktus, bet viņa vienaudzis Emīls Šimanskis ar 126 punktiem ierindojās 2. vietā. Latvijas čempionāta 3. vietu izcīnīja Jānis Medveckis, kurš par 1 punktu apsteidza Reini Mārtiņu Miķelsonu un Kristiānu Kiršu.

Spraigas un saistošas cīņas norisinājās vīriešu vērtējumā. Tikai fināla aplī savu kārtējo titulu izrāva Jānis Medveckis, kurš par 1 punktu apspēlēja Liepājas šī gada čempionu Reini Mārtiņu Miķelsonu. Savu pirmo godalgu Latvijas čempionātā izcīnīja Oskars Zomerfelds, kurš godam nopelnīja 3. vietu.

Sieviešu konkurencē jau ceturto gadu pēc kārtas triumfēja Kristiāna Kirša, kura pievienoja arī Liepājas čempiones titulu.

Junioriem par Latvijas čempionu jau trešo gadu pēc kārtas kļuva Rūdolfs Lagzda. Emīlam Šimanskim trešo gadu pēc kārtas nācās samierināties ar 2. vietu, bet 8 gadus vecais rīdzinieks ar Liepājas saknēm Mārtiņš Medveckis pirmo reizi karjerā ieguva 3. vietu.

Senioru grupā savus kārtējos Latvijas un Liepājas titulus izcīnīja Verners Kiršs, kurš absolūtajā vērtējumā ierindojās 6. vietā.

Latvijas kausa izcīņas 4. posms notiks 15. septembrī Rīgā, Mežaparka laukumos.