Piektdiena, 10. maijs Maija, Paija

Sevastova ļoti vieglā spēlē sasniedz sezonas otro finālu

16.07.2016 20:22

Bukarestes “International” sērijas pusfinālā nesaskaroties ar nopietnu pretestību, Anastasija Sevastova (WTA 66.) ļoti viegli ar 6:3, 6:2 uzvarēja Vācijas tenisisti Lauru Zīgemundu (#43), nopelnot gada otro WTA finālu.

Sevastovai šodien bija daudz vieglāka cīņa nekā gaidīts, jo Zīgemunda, kura turnīra pirmajās trīs spēlēs pretiniecēm atdeva tikai 12 geimus, spēlēja bez ierastās enerģijas, Sevastovas dienu nesarežģījot.

Anastasija brīžiem izcēlās ar spēcīgiem uzbrukumiem un labu serves uzņemšanu, kā arī sev tik ļoti tīkamajiem “dropšotiem”, bet uzvaras gūšanā lielāko ieguldījumu deva Zīgemundas kļūdas, kuru bija patiešām ļoti daudz. Vācijas tenisiste nospēlēja sliktāk nekā Sevastovas pirmajos divos mačos uzvarētās rumānietes Elena Gabriela Ruse un Patričija Marija Ciga.

Sevastova savu servi zaudēja vienreiz, tam notiekot 2. seta piektajā geimā, kad viņa nupat bija tikusi pie sava pirmā breika. Anastasija servi zaudēja no 30:0 pārsvara, geimu pabeidzot ar dubultkļūdu. Zīgemundai tā izdevās realizēt savu vienīgo breikbumbu mačā.

Sevastovai svētdien būs sezonas otrais WTA fināls. Anastasija jūnijā Maljorkā zaudēja Karolīnai Garsijai, bet rīt sacentīsies ar Bukarestes 2014. gada čempioni un šī gada turnīra pirmo numuru Simonu Halepu, kura otrajā pusfinālā pamatīgi nomocījās pret Vanju Kingu, uzvarot grūtā trīs setu mačā ar rezultātu 6:7(3), 6:4, 6:3. Fināla sasniegšana dod 180 reitinga punktus un 21 400 dolāru prēmiju.