Svētdiena, 5. maijs Ģederts, Ģirts

Sevastova sasniedz ITF ceturtdaļfinālu Francijā

16.09.2015 17:04

Anastasija Sevastova (WTA 136.) trešdien iekļuva Senmalo ITF 50 000 turnīra ceturtdaļfinālā, Francijā notiekošā māla seguma turnīra 2. kārtā ar rezultātu 6:2, 3:6, 6:2 pieveicot ranga 242. vietā esošo mājinieci Mirtilli Žorži.

Sevastova ar Žorži sacentās otrajā turnīrā pēc kārtas. Arī pagājušajā nedēļā Anastasijai bija grūts mačs, toreiz izglābjoties no zaudējuma.

Šodienas spēlē Sevastova atspēlēja septiņas no astoņām breikbumbām. Francijas tenisistei vienīgais breiks izdevās 2. seta sestajā geimā, vēlāk arī kļūstot par seta uzvarētāju. Savukārt pēdējā setā Sevastova no 2:2 uzvarēja cīņas pēdējos četros geimos.

Iekļūšana ceturtdaļfinālā Anastasijai dod 18 reitinga punktus. Nākamais panākums Sevastovai būs 50. uzvara sezonā. Ceturtdaļfinālā jātiekas ar 34 gadus veco spānieti Lurdesu Domingesu Lino (#99) vai 18 gadus veco Krievijas tenisisti Natāliju Vihļancevu (#240). Sevastovai šodien vēl dubultspēļu ceturtdaļfināls kopā ar Slovākijas tenisisti Kristinu Kučovu.