Otrdiena, 7. maijs Henrijs, Jete, Henriete, Enriko

Sevastovai dubultspēlēs šogad tikai zaudējumi

07.05.2019 00:04

LETA; sportacentrs.com

Latvijas tenisiste Anastasija Sevastovs pirmdien Madrides WTA “Premier” turnīra dubultspēlēs apstājās pirmajā kārtā.

Anastasija Sevastova šogad nesekmīgi turpina spēlēt kopā ar Krievijas tenisisti Anastasiju Pavļučenkovu, ar kuru pagājušajā gadā sasniedza “US Open” ceturtdaļfinālu un divreiz tika līdz “Premier 5” pusfināliem. Anastasiju komanda šodien divreiz nenoturēja pārsvaru un ar rezultātu 6:3, 6:7(6), 8:10 zaudēja Vācijas un Nīderlandes dubultspēļu speciālistēm Annai-Lēnai Grēnefeldei un Demi Shūrsai.

Sevastovai un Pavļučenkovai 2. seta taibreikā pie rezultāta 5:4 bija divi serves punkti ar iespēju nodrošināt uzvaru. Abas reizes servēja Sevastova, nespējot iegūt nevienu no diviem punktiem. Sevastovai liels misēklis, izpildot “smešu” (bumbiņa izsista autā), bet pēc tam pretinieces uzvarēja garā izspēlē pie tīkla. Grēnefelde un Shūrsa pie 7:6 izmantoja otro setbumbu.

Sevastova ar pārinieci supertaibreikā no 8:6 zaudēja četrās izspēlēs pēc kārtas. Šoreiz divas nesekmīgas servēšanas Pavļučenkovai, kad pretinieces no 7:8 divreiz pēc kārtas precīzi izpildīja apvedošos sitienus, iegūstot mačbumbu, kuru ar “smešu” realizēja Shūrsa.

Pavļučenkova ir 2013. gada Madrides turnīra čempione, pirms sešiem gadiem titulu izcīnot kopā ar čehieti Luciju Šafāržovu. Tikmēr Sevastovai šodien bija debijas spēle Spānijas galvaspilsētā. Sevastovai šogad joprojām nav nevienas uzvaras dubultspēlēs (0-5). Viņa četras reizes zaudējusi ar Pavļučenkovu, bet vienreiz ar Eļinu Svitoļinu.

Par dalību pirmajā kārtā Sevastova tikusi pie desmit WTA dubultspēļu ranga punktiem.