Sevastovai zaudējums Bādgašteinas WTA “International” turnīra dubultspēļu ceturtdaļfināla mačā

22.07.2010 18:58

Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova pārī ar austrieti Sandru Klemenšitsu ceturtdien Bādgašteinas WTA “International” sērijas turnīra dubultspēļu sacensību ceturtdaļfināla mačā ar 4-6, 1-6 zaudēja galvenajām favorītēm čehietēm Ivetai Benešovai un Barborai Zahlavovai Stricovai, kuras izliktas ar pirmo numuru.

Pirmajā setā Sevastova/Klemenšitsa ceturtajā geimā lauza pretinieču servi un izvirzījās vadībā ar 3-1, tomēr jau nākamajā geimā čehietes atbildēja ar to pašu, bet pēc tam uzvarēja geimu pie savas serves un izlīdzināja rezultātu 3-3. Devītajā geimā Benešova/Zahlavova Stricova otro reizi lauza pretinieču servi, bet nākamajā geimā izservēja pirmo setu.

Arī otrajā setā čehietes nospēlēja pārliecinošāk, jo pirmajā un trešajā geimā lauza pretinieču servi un izvirzījās vadībā ar 3-0. Sevastova/Klemenšitsa pirmo punktu šajā setā izcīnīja piektajā geimā pie savas serves, taču septītajā geimā Benešova/Zahlavova Stricova jau piekto reizi šajā cīņā lauza pretinieču servi un izcīnīja uzvaru arī visā mačā.

Par spēlēšanu ceturtdaļfinālā Sevastova nopelnīja 70 punktus WTA dubultspēļu rangā.

Kā ziņots, pirmās kārtas mačā trešdien Latvijas un Austrijas duets divos setos ar rezultātu 7-5, 7-6 (8:6) uzvarēja čehietes Renātu Voračovu un Klāru Zakopalovu.

Jau vēstīts, ka Sevastova trešdien izcīnīja uzvaru arī šī turnīra vienspēļu otrās kārtas mačā, iekļūstot ceturtdaļfinālā. Latvijas tenisiste mačā ar rumānieti Simonu Halepu atradās vadībā ar 5-7, 6-1, 5-0, kad viņas pretiniece nolēma neturpināt šo cīņu.

Turnīra ceturtdaļfinālā piektdien Sevastova tiksies ar čehieti Lūsiju Hradečku vai austrieti Ivonnu Moisburgeri.

Jau vēstīts, ka aizvadītajā nedēļā Sevastova piedalījās Prāgas WTA “International” sērijas turnīrā, kur pirmās kārtas mačā ar rezultātu 4-6, 5-7 zaudēja mājiniecei Lūsijai Safarovai, kas bija izlikta ar pirmo numuru.