Piektdiena, 29. marts Agija, Aldonis

Siguldā kala sudrabu

24.02.2017 06:51

18. un 19. februārī Liepājas Kompleksās sporta skolas audzēkņi piedalījās starptautiskā džudo turnīrā “Sigulda 2017”. Liepājnieki no sacensībām atveda piecas sudraba un divas bronzas godalgas.

U16 vecuma grupas svara kategorijā līdz 55 kilogramiem 2. vietu izcīnīja Pāvels Višņovs, finālā zaudējot Aleksandram Stomam no kluba “Lido”, bet vienīgo medaļu U18 vecuma grupā uz Liepāju atveda Vjačeslavs Meļņičenko, kurš svara kategorijā līdz 73 kilogramiem finālā zaudēja Renāram Hanam no Siguldas.

Liepājas KSS audzēkņiem visražīgākā izrādījās U14 vecuma grupa. Svara kategorijā virs 66 kilogramiem 2. vieta Artjomam Sidorčenko, bet Roberts Starčaks-Jankausks sudrabu izcīnīja svarā līdz 66 kilogramiem.

Davids Ņečajevs 3. vietu izcīnīja U12 vecuma grupā svarā līdz 38 kilogramiem, bet Maksims Šestakovs tādu pašu panākumu guva U14 vecuma grupā svarā līdz 35 kilogramiem. Šajā pašā grupā 2. vietu izcīnīja Kirils Golubevs.

Treneris Vaclavs Jaževičs savu audzēkņu sniegumu novērtēja kā apmierinošu, bija cerēts, ka Višņovs un Golubevs iegūs zeltu, bet šoreiz sāncenši izrādījās spēcīgāki.

Jaunajiem džudistiem turpmāk paredzēts saspringts sacensību kalendārs. 25. februārī un 3. martā paredzēti divi turnīri Igaunijā, tad 18. martā Inčukalnā notiks Latvijas meistarsacīkstes U14 un U16 vecuma grupās, bet 24. martā ir paredzēts doties uz turnīru Brēmenē.